4 HAZİRAN 2016 – ANKARA ALTILISI

4 HAZİRAN SALI günü ANKARA’da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Cumartesi günü Ankara 7 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışları; “KUĞULU PARK KOŞUSU” ve “MEHMET AKİF ERSOY KOŞUSU” olmak üzere iki tanedir. 4 Haziran Ankara at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-2 koşusu ile yedili ganyan başlayacaktır. 4 – DENİZİM banko olarak düşünülebilir. Rakip arayanlar; 1 – ALTUNSARAY değerlendirebilirler.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR):4 ve Yukarı Araplar HANDİKAP-15 mücadelesi ile ANKARA’da altılı ganyan heyecanı başlayacaktır. Bu koşuda; 5 – GRİKURT , 7 – HABERBEYİ ve 8 – DELALKIZ öncelikli olarak yarışı kazanmasını beklediğim safkanlardır. En ciddi rakipleri ise; 6 – EYVAH UZUN MEHMET olacaktır.

3. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile beşli ganyan ayağına start verilecektir. 2200 mt.’lik uzun mesafeli bu koşunun sürprize müsait olduğunu baştan söyleyeyim. Yani hafif kilolu safkanların bu mesafede başarılı olduğu aşikar… He tutar ağır kilo gelir o zaman da haksızlık yaptık demeyiz. Genel hatlarıyla incelediğimde bu koşu türünde 48 kg ile 56.5 kg arası safkanların koşuyu kazandıklarını gördüm. Bu koşuyu da incelediğim bu kilolardaki safkanların sürpriz konumunda olduğunu farkettiğim için size uyarıda bulunmak istedim. Gelelim tahminimize; Adana’daki uzun mesafeli son koşusundan başarılı bir ikincilik ile ayrılan 9 – LOWMAN öncelikli olarak burada güzel bir yarış çıkarmasını beklediğim ilk isimdir. Yine Adana’da ağır kilosuna rağmen 1900 mt.’lik mesafede güzel bir üçüncülük yakalayan 5 – KARTACALI ve 2 – ANIZARBOS bu koşuda öncelikli şans tanınması gereken isimlerdir. Daha sonra koşunun favori ismi; 6 – LEFKELİ ve 1 – BEST TIME BEST ciddi rakip olacaktırlar ama kilo dezavantajları olduğu için sıralamada öncelik veremedim bu isimlere. Sürprizi ise; 3 – CANBERKHAN yapabilir.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi 1000 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. 9 – YAĞMURCAN ve 7 – PASPARTU arasında birincilik mücadelesi olacağını, bu iki safkanın öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesini beklediğim isimlerdir. Rakip veya sürpriz deyin size kalmış bir iki isim önereceğim. 3 – ECE HATUN , 1 – BRIGITTE ve 2 – DUBLIN geniş kuponlarda değerlendirilmesi gereken isimlerdir.

5. KOŞU: KUĞULU PARK Koşusu ile altılı ganyanın dördüncü ayağı ve üçlü ganyanın başlangıç ayağına start verilecektir. Bu önemli koşuda; 2 – DERAŞ ve 4 – HAMARAT (3 ile eküri) ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır.

6. KOŞU: MEHMET AKİF ERSOY Koşusu günün bir diğer önemli yarışıdır. İlk defa ANKARA’da uzun mesafeli bir çim pist yarışına çıkacak olan 3 – GRAYSTORM uyumlu jokeyi ile banko olarak önermek istiyorum. Uzun mesafe deneyimi olmasa da iyi bir yarış çıkaracağını düşünüyorum. Dileyen rakip yazabilir.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-15 mücadelesi ile ANKARA’da günün son koşusuna start verilecektir. ANKARA’da 2200 mt.’lik çim pistte son koşusunu kazanan 5 – COŞANMERİÇ mesafenin biraz daha kısalması ve kilosunun hafiflemesi ile bu yarışı da rahat kazanacağını düşünüyorum.

4 Haziran 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 7 – 8 // 6
  2. AYAK: 9 – 5 – 2 // 6 – 1 – 3
  3. AYAK: 9 – 7 // 3 – 1 – 2
  4. AYAK: 2 – 4
  5. AYAK: 3 – GRAYSTORM (BANKO)
  6. AYAK: 5 – COŞANMERİÇ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.