4 HAZİRAN 2016 – ADANA ALTILISI

4 HAZİRAN 2016 CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Adana’da PAZARTESİ günü gece yarışlarında 7 koşulu bir program bulunmaktadır. Günün ikinci programı ADANA yarışlarında iki önemli koşu bulunuyor. “DEMRE KOŞUSU” ve “PORTAKAL BAHÇELERİ KOŞUSU” ile 3 Yaşlı İngilizlerin ve 4 ve Yukarı İngilizlerin mücadeleleri ekranlara gelecektir. 4 HAZİRAN 2016 Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi yedili ganyanın başlangıç koşusunu oluşturuyor. Yedili ayağı için 1 – ALİNAM banko olarak değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-5 mücadelesi ile ADANA’da altılı ganyan oyunu başlayacaktır. 2 – ŞAFAK VAKTİ ve 11 – TATLIKOTAN öncelikli olarak şans verdiğim safkanlardır. Rakip olarak; 3 – THERMESOS ve 1 – İMPARATOR geniş kuponlar da yer alması gereken isimlerdir. Sürpriz için; 4 – TUNAHANBEY değerlendirilebilir. 

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanlarının ŞARTLI-2 mücadelesinde; 1 – BALIKLIOVALI ve 8 – KARAKAÇAN ikilisinden birincilik bekliyorum. Rakip yazmak isteyenler; 10 – ÖZSOYHAT , 2 – HAYATI CEDİD , 3 – KEYKUBAT ve 14 – EBRULİ HATUN değerlendirebilirler.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 yarışında; 1 – FEARLESS SON alternatif banko olarak önereceğim bir safkandır. Rakipleri yazmak isteyenler; 8 – PİYONA , 7 – SERBEYHAN , 4 – PAN STAR ve 2 – JAYLEE geniş kuponlar da yer alması gereken safkanlardır.

5. KOŞU: Günün önemli yarışı olan “DEMRE KOŞUSU” 3 Yaşlı İngiliz safkanlarının katılımı ile gerçekleşecektir. 1700 mt.’lik çim pistte koşulacak bu yarışta; 6 – MARIAGE öncelikli olarak şans vereceğim safkandır. En ciddi rakibi; Adana’da çim pistte başarılı olan 2 – FASHITIVE olacaktır. Sürpriz için; 7 – MINT COPY değerlendirilmelidir, dikkat.

6. KOŞU: ADANA’da günün ikinci önemli yarışı “PORTAKAL BAHÇELERİ KOŞUSU” 4 ve Yukarı İngiliz safkanlarının KV-8 mücadelesi ile gerçekleşecektir. Bu koşuda; 8 – NADİRE günün bankosu olacaktır düşüncesindeyim. 

7. KOŞU: 5 – LOST RIVER günün ikinci bankosu olarak sizlere önerebileceğim safkandır.

4 HAZİRAN 2016 – ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – 11 // 3 – 1 // 4
  2. AYAK: 1 – 8 // 10 – 2 – 3 – 14
  3. AYAK: 1 – FEARLESS SON // 8 – 7 – 4 – 2
  4. AYAK: 6 – MARIAGE // 2 – 7
  5. AYAK: 8 – NADİRE (BANKO)
  6. AYAK: 5 – LOST RIVER (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.