1.KOŞU

30.000 TL ödül ile düzenlenecek olan FEGENTRI AMATÖR KADIN BİNİCİLER DÜNYA ŞAMPİYONASI KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 2000 metre sentetik pistte bir araya geliyor. jokeyi ESZTER JELES ile start alacak olan (3)DEĞER KG geçilmez.

1.KOŞU NOTLARI

(1)GÜLÜŞLÜ en son 4 gün önce koştu.

2.KOŞU

92.000 TL ödüllü mücadelede bir araya geliyor. 2400 metre çim pistte düzenlenecek olan yarışta (2)BOZAĞA SKG ve (3)DERDİYOK KG isimli safkanların yeterli olacağını düşünüyorum.

2.KOŞU NOTLARI

(2)BOZAĞA SKG son 6 startında 3 kez kazandı.
(4)BABADAĞINOĞLU KG en son 4 gün önce koştu.

3.KOŞU ALTILI GANYAN BAŞLAR

105.500 TL ödül ile düzenlenecek olan MOROCCO SOREC KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 1400 metre çim pistte bir araya geliyor. (5)HIDDEN MONEYS SK öncelikli düşündüğüm isimdir. Eksik koşması halinde (2)HERMIONE GRANGER KG ve (1)CRAZY AMAZON KG devreye girer.

3.KOŞU NOTLARI

(1)CRAZY AMAZON KG MENDIP (USA)- PRENSES ZEYNA / DIVINE LIGHT (JPN) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(5)HIDDEN MONEYS SK sahibi KEMAL KURT ve T.PELEN antrenörü oldukça başarılı.
(5)HIDDEN MONEYS SK SCARFACE- PETIT KURT (IRE) / FASTNET ROCK (AUS) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(6)JADORE SK sahibi ALARA BAKIR ve K.BALTACI antrenörü oldukça başarılı.
(6)JADORE SK KANEKO- KORTAY (USA) / DIESIS (GB) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(7)SATELLITE KG FAST ‘N’ FAMOUS (AUS)- PAN AMORE / UNACCOUNTED FOR (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

4.KOŞU

126.000 TL ödül ile düzenlenecek olan KOREA RACING AUTHORITY KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 1500 metre sentetik pistte bir araya geliyor. jokeyi H.KARATAŞ ile start alacak olan (1)SILENT WAVE DB geçilmez.

4.KOŞU NOTLARI

(1)SILENT WAVE DB son 6 startında 3 kez kazandı.
(4)LUST FOR LIFE KG VICTORY GALLOP (CAN)- FLOWER MARKET (USA) / STREET CRY (IRE) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(4)LUST FOR LIFE KG en son 90 gün önce koştu.

5.KOŞU

780.000 TL ödül ile düzenlenecek olan İSTANBUL KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 1600 metre çim pistte bir araya geliyor. (6)İLLÜZYON ve (7)LIGHT OF DARKNESS (USA) isimli safkanların yeterli olacağını düşünüyorum.

5.KOŞU NOTLARI

(6)İLLÜZYON son 6 startında 3 kez kazandı.
(7)LIGHT OF DARKNESS (USA) son 6 startında 5 kez kazandı.

6.KOŞU

480.000 TL ödül ile düzenlenecek olan FRANCE GALOP/FRBC ANADOLU KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 2000 metre sentetik pistte bir araya geliyor. (1)SHARPA KG ve (2)ÇAKALINOĞLU SK isimli safkanların yeterli olacağını düşünüyorum.

6.KOŞU NOTLARI

(2)ÇAKALINOĞLU SK son 6 startında 3 kez kazandı.
(2)ÇAKALINOĞLU SK geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.
(3)DELİ TAHİR KG en son 4 gün önce koştu.
(5)OVERLORD KG geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.
(5)OVERLORD KG en son 6 gün önce koştu.

7.KOŞU

157.000 TL ödül ile düzenlenecek olan IFAHR KOŞUSU günün sonucu merakla beklenen yarışlarından birisi. 2100 metre sentetik pistte bir araya geliyor. (6)GÖKYÜZÜ KG öncelikli safkanım olmasına karşın zor bir yarış olduğunu düşünüyorum. (2)BERKALP KG ve (1)BAY EMİR DB yarışın iddalı isimlerinden olur. (7)SÜPERMEN KG rakiplerinin eksik koşmasını değerlendirir. Yeri olanlar için ise (4)KRALÖMER safkanı ilave edilebilir.

7.KOŞU NOTLARI

(2)BERKALP KG geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.
(4)KRALÖMER geçmiş sonuçlarına göre mesafeye yatkın gözüküyor.
(6)GÖKYÜZÜ KG son 6 startında 3 kez kazandı.
(7)SÜPERMEN KG son 6 startında 3 kez kazandı.
(7)SÜPERMEN KG en son 6 gün önce koştu.

8.KOŞU

66.000 TL ödüllü mücadelede bir araya geliyor. 1300 metre çim pistte düzenlenecek olan yarışta (1)ACT OF GOD KG öncelikli düşündüğüm isimdir. Eksik koşması halinde (5)RAMMSTEIN KG ve (6)LADY PALPATINE SKG devreye girer.

8.KOŞU NOTLARI

(1)ACT OF GOD KG sahibi ANSIN DİKİLİTAŞ ve İB.B.OĞULLARI antrenörü oldukça başarılı.
(1)ACT OF GOD KG SMART ROBIN (JPN)- MEMORY FENCE / LION HEART (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(2)KIZIL PENÇE KG WIN RIVER WIN (USA)- BELLA MIA / OCEAN CREST (USA) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(5)RAMMSTEIN KG sahibi SEMİH POLAT ve MAH.BAYKARA antrenörü oldukça başarılı.
(5)RAMMSTEIN KG SCARFACE- TUĞÇE HANIM / BULLMARKET pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.
(6)LADY PALPATINE SKG BUSHRANGER (IRE)- EMİNE HANIM / DISTANT RELATIVE (IRE) pedigrisine sahip beklentilerin yüksek olduğu bir isim.

Not: Geçmiş sonuçlara göre 2.50 altı ganyan favori, 6.00 ganyan altı plase ve 6.00 ganyan üstü sürpriz olarak değerlendirilmiştir.

04 Eylül 2021 İstanbul ALTILI KUPONU

1.AYAK – 3.KOŞU5-2-1
2.AYAK – 4.KOŞU(1)SILENT WAVE DB
3.AYAK – 5.KOŞU(6)İLLÜZYON – (7)LIGHT OF DARKNESS (USA)
4.AYAK – 6.KOŞU(1)SHARPA KG – (2)ÇAKALINOĞLU SK
5.AYAK – 7.KOŞU6-2-1-7-4
6.AYAK – 8.KOŞU1-5-6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.