4 EYLÜL 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Pazar günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat 15:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 15:30'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

4 Eylül 2016 Pazar gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. VELİEFENDİ'de yapılacak olan yarışlarda misafir safkanların yoğun olduğu programda heyecanlı dakikalar bizleri bekleyecektir. Longines sponsorluğunda bu yıl ilk defa gerçekleştirilecek olan ULUSLARARASI YARIŞ FESTİVALİ kaldığı yerden PAZAR günüde devam ediyor. Birbirinden önemli 7 yarış ile zevkli bir program olduğu kesin olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda tüm safkanların ayaklarının düz basmasını temenni ederiz… 4 Eylül İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: "FEGENTRİ AMATÖR BAYAN BİNİCİLER DÜNYA ŞAMPİYONASI KOŞUSU" 3 ve Yukarı İngiliz safkanların 1400 mt.'lik kum pistteki mücadelesi ile ekranlara gelecektir. 1 – MY GRAND BOY , 2 – ATEN ve 4 – TEKDAL öncelikli olarak kazanmasını beklediğim isimlerdir. Sürpriz için 6 – STAR OF ROCK değerlendirilebilri.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): "HORSE RACING IRELAND KOŞUSU" ile 3 Yaşlı İngilizlerin KV-8 mücadelesini izleyeceğiz. 1600 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşu ile Yedili Ganyan oyunu da başlayacaktır. Karışık bir yarış olacak gibi… 6 – YILMAZHAN ve 2 – ANGEL HORSE ilk tuttuğum safkanlardır. 5 – WOLF PRINCE (4 ile eküri) ve 1 – AHAB sonraki şanslı isimler olarak geniş kuponlarda bulunmalıdır… 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): "COOLMORE OUR GUILE KOŞUSU" ile 2 Yaşlı İngiliz safkanları 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştiricekleri ŞARTLI-1 mücadelesinde; 12 safkan yarış hayatına bu koşu ile MERHABA diyecektir… 4 – HERE TO FLY , 9 – ACQUAPURA , 10 – AMERICAN BILLION ve 11 – HONEY RYDER kazanmaya en yakın isimlerdir. Sürpriz için; 8 – THE BIG LEBOWSKI değerlendirilebilir.

4. KOŞU: "MACAU KOŞUSU" ile 3 Yaşlı İngiliz atların KV-6 yarışı 1200 mt.'lik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecektir. 4 – YAĞIZINOĞLU bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip bir safkan olmasından ötürü günün ilk bankosu olarak seçimimdir.

5. KOŞU: "ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ KOŞUSU" 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımı ile gerçekleştirilecektir. 2400 mt.'lik uzun mesafeli çim pistte ekranlara gelecek olan KV-8 mücadelede; 5 – MOVE UP ilk tuttuğum ve kazanmasını beklediğim safkandır. 

6. KOŞU: "ULUSLARARASI TRAKYA KOŞUSU" ile 2 Yaşlı İngiliz atların GR-2 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek koşuda; 1 – BEST SOLUTION (4 ile eküri) ve 5 – WANETA ikilisinden birincilik bekliyorum.

7. KOŞU: "ULUSLARARASI TOPKAPI KOŞUSU" 3 ve Yukarı İngilizlerin GR-2 yarışı ile gerçekleştirilecektir. 1600 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu zorlu mücadelede; 6 – SILENT ATTACK ve 2 – BLOND ME ön planda gözüken isimlerdir. Rakip olarak ise; 1 – DIPLOMAT ve 5 – KREACHER geniş kuponlarda yer almalıdır.

8. KOŞU: "ULUSLARARASI MALAZGİRT KOŞUSU" ile 3 ve Yukarı Arapların GR-1 mücadelesini izleyeceğiz. İSTANBUL'da günün son ayağını oluşturan bu mücadelede; 2 – KAO KAT MHF ve 3 – MOUHEEB (5 ve 6 ile eküri) ikilisinden birincilik bekliyorum. 

4 EYLÜL 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 4 – 9 – 10 – 11 // 8 

2. AYAK: 4 – YAĞIZINOĞLU (((BANKO)))

3. AYAK: 5 – MOVE UP (((BANKO)))

4. AYAK: 1 – 5

5. AYAK: 6 – 2 // 1 – 5

6. AYAK: 2 – 3

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.