4 EKİM 2016 – DİYARBAKIR ALTILISI

Salı günü Diyarbakır at yarışı programında 9 koşu bulunmaktadır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN 1. Koşu ile saat: 13:30'da, 7'li Ganyan oyunu 3. Koşu ile 14:30'da, İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar…

DİYARBAKIR yine pek tuttmadığımız programlardan bir tanesi. Nerede nasıl sürprize imza atılacak bulmak çok çok zor bir program… Biliyorsunuz ELAZIĞ, DİYARBAKIR , URFA ve bu programlara yeni katılan İZMİR için küçük kupon yapılmasının taraftarıyız.. Bizler elimizden geldiğince, gözümüze çarpan veya çalışmalarımız sonucu çıkardığımız safkanları sıralamalı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Değerlendirmek ve değiştirmek tamamen sizlere kalmış… Nihayetinde kendi tuttuğunuz isimleri eklemeden kupon yapmayın derim. Biraz şans biraz dikkat ortaya karışık bir şeyler çıkarmaya çalışın. Şahsen ben bu yazdığım programlara ALTILI yapmıyorum. Genelde çok canım sıkılırsa 7'li Please olarak oyun atıyorum… Açık konuşmayı severim bilirsiniz. O yüzden kimseden saklayacağımız birşey yok. Oynayan dostlarımızı asla ama asla yadırgamam saygı duyarım. Onlar için zaten emek verip burada sunum yapıyorum. Gelişigüzel bir şeyler yazmıyorum. Programın ALTILI ŞABLONU biraz yüksek tutabilir. Sizler içinizden geldiği gibi değiştirebilirsiniz. Azaltıp, çoğaltabilirsiniz. Kolay gelsin…

4 Ekim Salı günü DİYARBAKIR 9 Koşulu gündüz ilk yarış programı olarak ekranlara gelecektir. 4 Ekim 2016 (04.10.2016) Diyarbakır at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile 1. ALTILI GANYAN başlayacaktır. 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – BALOTELLI ve 10 – GÜLDEHAN öncelikli olarak kuponlara yazılması gerekir. Daha sonra; 9 – YAKATORI, 6 – KIZILBEY (11 ile eküri) ve 7 – SELİMBEY şanslı isimler olarak geniş kuponlara yazılabilir.

2. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 mücadelede; 6 – AKYOL (2 ile eküri) ve 3 – FREESIA kazanmaya en yakın ikili olarak koşuda gördüğüm isimlerdir. 1 – MAKEDON ve 5 – KAKTEE sonraki şanslı safkanlar olarak kuponlarda yer verilebilir.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-2 koşusu ile İZMİR'de Yedili Ganyan ekranlara gelecektir. 2000 mt.'lik kum pistte yapılacak koşuda; 3 – AKTEMUR ve 5 – KAZANOĞLU yeterli olacaktır.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile 2. ALTILI GANYAN için start verecektir. 5 – MAGNETO günün ilk bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu için DİYARBAKIR'da 1200 mt.'lik kum pistte start verilecektir. 1 – DİGOR ve 4 – DİDİMOĞLU kuponlara ayrımsız bir şekilde yazılması gerekir. Normal koşullarda DİGOR yine kazanmaya en yakın isimdir ama DİDİMOĞLU'da hata affetmeyecek bir safkandır…

6. KOŞU: 1800 mt.'lik kum pistte yapılacak olan ŞARTLI-4 mücadele ise 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımı ile gerçekleşecektir. 4 – SİVEREK BEYİ ve 6 – WHITE IRON yine bu koşuda ayrımsız olarak yazılması gereken safkanlar olarak göze çarpıyor… Sürpriz için; 10 – GALLOPING WISDAM , 11 – ERTEKİN BEYİ ve 2 – ESENPOYRAZ değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların KV-7 yarışı ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 4 – VİNDIRHAT , 5 – YEMCİREŞİT ve 3 – TAŞÇI PEHLİVAN kazanmaya en yakın safkanlardır. Rakip eklemek isteyenler; 8 – TURNA ŞAHİNİ , 2- SONBABA ve 1 – BİRADER HAN'a kuponlarında yer verebilirler.

8. KOŞU: Diyarbakır'da tabela ayağına geldiğimizde yine bir MAIDEN mücadeleyi izleyeceğiz. 3 – GERİDÖN öncelikli olarak tuttuğum safkan olup küçük kuponlar da tek bırakılabilir. Geniş kupon yapanlar ise; 4 – HANOĞLU , 1 – ÇEVİK TAY ve 10 – MISS IRONARM değerlendirmeye alabilirler.

9. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-3 koşusu ile günün son startı verilecektir. Koştuğu yarışlar ile formunu geliştirmeyi başaran 2 – YALNIZKARTAL günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

4 EKİM 2016 – DİYARBAKIR 1. ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 1 – 10 // 9 – 6 – 7

2. Ayak: 6 – 3 // 1 – 5

3. Ayak: 3 – 5

4. Ayak: 5 – MAGNETO (BANKO)

5. Ayak: 1 – 4

6. Ayak: 4 – 6 // 10 – 11 – 2

4 EKİM 2016 – DİYARBAKIR 2. ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 5 – MAGNETO (BANKO)

2. Ayak: 1 – 4

3. Ayak: 4 – 6 // 10 – 11 – 2

4. Ayak: 4 – 5 – 3 // 8 – 2 – 1

5. Ayak: 3 – GERİDÖN // 4 – 1 – 10

6. Ayak: 2 – YALNIZKARTAL (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.