4 ARALIK 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu‘nda 4 Aralık Çarşamba (04.12.2019) günü akşam yarışı olarak ekranlara gelecek 7 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 2. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

4 ARALIK 2019 İSTANBUL 5. Yarış gününde; 8 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15/Dişi mücadelesiyle İSTANBUL’da Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 1 – LADY MAYA , 6 – LADY OF PARTHENIA , 4 – TREACHEROUS , 5 – BAZILLION , 3 – JABEL ve 2 – LOLİŞ kazanması en muhtemel isimler olarak gözükmektedirler.

3. KOŞU: 3 Yaşlı 10 Arap atının katılacağı MAIDEN/DHÖW yarış ile Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1500 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda; 3 – KARABAHÇELİ , 10 – ÖZÜMASYA ve 5 – RODRIGUEZ formda isimler olup, MAIDEN’a veda etmeye en yakın safkanlar olarak çalışmalarımızda öne çıkmaktadırlar.

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-16 yarışıyla Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Son yarışını beğendiğimiz 8 – MAGIC BULLET günün ilk bankosu olarak kuponlarda değerlendirilebilecek isimdir.

5. KOŞU: ALBATUR KOŞUSU KISA VADE-8/DHÖ mücadelesiyle Üçlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışa; 4 ve Yukarı 8 Arap atı katılacaktır. Grubun başarılı safkanı olarak gördüğümüz ve çalışmalarımız neticesinde öne çıkan 4 – BATMANASLANI‘nı günün bir diğer teki olarak kurgulara önereceğiz…

6. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların start alacağı günün bir diğer MAIDEN/DHÖW mücadelesiyle tabela ayağının başlangıç startı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 2 – BAYPATRON , 3 – DOĞANALP , 7 – ULUBİLGE ve 11 – KÜÇÜKTUNCA eşit şans verilmesi gereken isimlerdir.

7. KOŞU: 4 Yaşlı 12 Arap safkanın ŞARTLI-3/DHÖW yarışı ise günün son ayağını oluşturmaktadır. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 2 – ŞAHCAN ve 3 – BUĞRAHAN‘ın kazanması muhtemel gibi duruyor…

4 ARALIK 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 6 – 4 – 5 – 3 – 2
  2. AYAK: 3 – 10 – 5
  3. AYAK: 8 – MAGIC BULLET (BANKO)
  4. AYAK: 4 – BATMANASLANI (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 3 – 7 – 11
  6. AYAK: 2 – 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.