4 ARALIK 2016 – İZMİR ALTILISI

PAZAR günü İZMİR'deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

4 ARALIK 2016 PAZAR gününün ilk yarış programı olan İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşuya ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 5. Koşu'da "MUĞLA KOŞUSU" olacaktır. 4 ARALIK 2016 (04.12.2016) İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi ile İZMİR'de YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için start verilecektir. 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 4 – GÜNGÖR AĞA grubun zaten üzerinde olan bir safkan çok fazla anlatmaya gerek görmediğim bir isim. Burada kafaları karıştıran M. ÇİÇEK ise please konumunda olan 3 – KIRTOPRAK ile karşımıza çıkıyor. GÜNGÖR AĞA'nın yanında çok fazla şansının olacağını düşünmesem de rakip yazacakların değerlendirmeye alabileceği bir safkan diyebilirim.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 8 – ERTEMİZ ve 2 – FANİZAN öncelikli olarak kuponlara yazılmasını önereceğim safkanlardır. Daha sonra geniş kuponlara; 1 – BÜYÜKNEFES ve 12 – MÜDERRİS eklenebilir.

3. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN yarışı ile başlayacak olan BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Şöyle bir bakayım dedim sayfa uzadı gitti aşağıya hocam… 15 SAFKAN dile kolay. Hayırdır GRUP yarışımı sandınız, KV mücadelemi zannetiniz… Altı üstü MAIDEN koşu yahu şunu ikiye böleydiniz ya. Olacak iş mi bu şimdi. Resmen işi yokuşa sürmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Neyse biz yine burada tuttuğumuz safkanları sizlere önerelim ama gözünüze çarpan isimleri de siz ekleyin derim.; 2 – BAD GIRL ve 3 – BELLA AMIGA birinciliğe yakın gördüğüm isimlerdir. Rakip olarak; 9 – LÜBBEY , 7 – KALINKA ve 12 – STAR HERO değerlendirilmeye alınabilir.

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 2 – TAMERLANO alternatif banko olarak kuponlara yazılabilir. Yarışlarında sürekli başarılı performansı ile önplanda olan TAMERLANO burada rahat bir yarış çıkarmasını bekliyorum. Olurda eksik koşar ise; 4 – İZMİRŞAHI , 3 – BRACCIOFERRO ve 5 – EXECUTIVE ciddi rakip olabilecek safkanlardır. Sürpriz düşünenler ise; 1 – SLAYER SCREAM'i gözardı etmesinler derim.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların katılacağı MUĞLA KOŞUSU ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak olan KV-9 mücadelede; Kazandığı yarışları ile önü açık olan 2 – SİVEREK DİYARI bu mesafelerde etkili olabilen bir ojine sahip olduğunu daha öncede belirttik ki bundada haklı çıktık. Jokeyi tarafından aynı şekilde koşturulması ile birinciliğin en güçlü adayı olacağını düşünüyor, günün ilk bankosu safkanı olarak öneriyorum. 

6. KOŞU4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 yarışı ise 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. 7 – ESRAR DEDE tabela ayağı için alternatif banko olabilecek bir isimdir. Ama HALİS bey artık eskisi gibi güven veremediği için bu koşuya rakip eklemek isteyenlere; 9 – YİĞİTSOY ve 5 – SOYLUKRAL muhakkak yazın derim. Hatta koşunun sürprizi olarak 3 – UÇAN MARTI takibe alınmalıdır…

7. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusunda yine 15 SAFKAN birincilik için mücadele edeceklerdir. 14 – WINGED VICTORY günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir.

4 ARALIK 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – 2 // 1 – 12
  2. AYAK: 2 – 3 // 9 – 7 – 12
  3. AYAK: 2 – TAMERLANO // 4 – 3 – 5 // 1
  4. AYAK: 2 – SİVEREK DİYARI (BANKO)
  5. AYAK: 7 – ESRAR DEDE // 9 – 5 // 3
  6. AYAK: 14 – WINGED VICTORY (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.