4 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

4 Aralık PAZAR günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Yarışsever ile aramıza girmeye çalışan bazı huyu pis kişilikler sitemize günlerdir saldırmaya çalışıyorlar. Bu saldırı ile yayınımızı durdurmayı amaçlıyorlar. Ama unutmasınlar onlar tilkiyse biz kuyruğuyuz. Yani yanlış kişi ve yanlış site ile uğraşıyorlar. Bu site her daim ÜCRETSİZ olarak tahmin vermeye ve KAZANDIRMAYA devam edecekler. Çekemeyenler varsa buradan bir kez daha söylüyorum, hiçbirinizin gücü bu sitenin yayınını durdurmaya yetmez. Siz ancak kendinizi avutursunuz. Buradaki DOSTLUK BAĞLARI'nı bozmaya çalışanların, bizlere zarar vermek için uğraşanların tez vakitte kökleri kurusun diyorum… 

4 ARALIK ADANA'da SALI gecesi 7 Koşu'lu yarış ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 5. Koşu'da; "ANAVARZA KALESİ KOŞUSU" olacaktır. 4 ARALIK 2016 (04.12.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): ​3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1300 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 3 – NADİDE SULTAN bu pist ve mesafede 1.34.52'lik dereceye bir safkan olarak gözüme ilk takılan isim oldu. Rakip olarak ise; 8 – SERMELEK ve 6 – POLİYANA değerlendirilebilir görüşündeyim.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Bu koşu ile ALTILI GANYAN için ilk start verilecektir. Sevdiği pist ve mesafede koşan 5 – KAMALIÇAŞ yine günün en sağlam bankosu olarak gözüküyor. Aynı zamanda binicisi Y. ARAS ile 12 defa start alıp 4'ünde birinci gelmeyi başarmış bir safkandır… Altılının ilk ayağı banko vermek biraz kuponları rahatlatacak gibi bazıları da tedirgin olacaktır. Ya ilk ayaktan teslim olmayalım diyenlerde vardır… Ama görünen o ki herhangi bir terslik olmadığı sürece KAMALIÇAŞ'ın gelmemesi için hiç bir neden yoktur.

3. KOŞU: ​GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 yarışı ise 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Bu yarışta; 7 – ÖZDEMİR ve 9 – EZOP KAHRAMANI yine çekişecek gibi görünüyor. Bu ikilinin yanına at yazacaklar ise; 3 – SO HELP ME GOD , 8 – FAMILY JOY ve 5 – TREASURE HUNT önerebilirim.

4. KOŞU: ​Bir diğer MAIDEN mücadele DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1.34'lük derecesi ile 6 – TEKFORD FEYZA ilk tuttuğum safkan olup en ciddi rakibinin 1.34.27 yapan 3 – ÇETREFİL olacağını düşünüyorum. Bu ikilinin ayrımsız yazılması bu ayağı kurtarmaya yetecektir. Sürpriz için ilk defa kum pistte yarışa çıkacak olan TURBO temsilcisi (kısa mesafelerde başarılı koşarlar) 5 – SOYLU TURBO dikkate alınabilir.

5. KOŞU: "ANAVARZA KALESİ KOŞUSU 1400 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 2 Yaşlı İngiliz atların katılacağı KV-9 koşunun zorlu bir mücadeleye tanıklık edeceğinden eminim… Birbirine denk güçte safkanların bir araya getirilerek "hadi buyrun burdan yakın yarışseverler" dediklerini duyar gibiyim… Evet biraz kaçak bir oyun gibi olacak ama HEPSİ diyeceğim. Neden derseniz burada favori de gelse sürpriz de gelse rahat izlemek istiyorum. Selimi, Özcanı, Akını, Müslümü vs… Hepsi iyi jokeyler ve bindikleri safkanlar kaliteli isimler. AMA işte insanın şüphesi hiç bitmiyor hele ki bir de ADANA olunca daha da artıyor. Uzun lafın kısası hepsi birbirine üstünlük sağlayabilecek yapıya sahip atlar… O yüzden hangi binici düzgün sürerse o kazanır. Burada tek atma veya iki at ile geçme olasılığım benim SIFIR. Sizler de o cesaret var ise buyrun aşağıdan yorumlayın dostlar… Bu koşuda 7 safkan start almaktadır bu arada HEPSİ diye geçecek dostlara belirtmiş olalım.

6. KOŞU: ​1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek olan 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 yarışında; 1 – CANYAKAR daha ağır gruplarda koşup tabela içinde yer almayı başaran bir safkan olduğundan, binicisinin hata yapmaması üzerine potoya uzanmasını beklediğim safkandır. Lakin hatasız kul olmaz diyenleri duyar gibiyim, haklısınız. O vakit; 5 – SATINKA , 4 – SHIBUMI ve 2 – RAĞDA'yı kuponlara ekleyebiliriz. Sürpriz için ise; 3 – RAIN OF APRIL ve 8 – DREAMS TO REALITY'e yer vermek mantıklı diye düşünüyorum.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile günün son startı verilecektir. BATMANASLANI gibi atın arkasından ikincilik yapan 4 – BERRAK son yarışını ölçü almadığımı da belirtmek isterim. NEDEN derseniz; Son koşusundaki rakiplerinin handikap puanları 60 ile 110 arasında idi… Doğal olarak burada kendisinin pek fazla şansı yoktu. Ama şimdi bakıyorum şuanki start alacağı safkanlar arasından en iyi ve en uygunu BERRAK çıkıyor… Bültenler bu atı nasıl "EŞEK" konumunda gösteriyorlar anlamıyorum ama sorgulamadan da geçemiyorum. Bu at bu sınıfta favori olarak bültenlerde gözükmesi gerekirdi. Evet biraz kilosu ağır ama ben yine de risk alıp burada bu safkanı banko olarak tuttuğumu belirtmek isterim. Dilerseniz sizler yanına tuttuğunuz atları yazabilirsiniz. Amaç burada gözümüze çarpan safkanı detayları ile yazabilmek. Nedenimi belirttim zaten koştuğu gruptaki atları incelerseniz burada ne kadar şansının olduğuna siz karar verebilirsiniz. Belki safkan birincilik için koşturulmaz, tabela yapması istenilmiştir. O da ŞANSIMIZA der geçeriz… Sizlerinde tahminlerini aşağıdaki yorumlar kısmında görmek isteriz… Lütfen yarış başlamadan erken vakitte ŞABLONLARINIZI / YORUMLARINIZI paylaşır iseniz seviniriz. Yarış başlamadan en geç 2 – 3 saat öncesine kadar gelen yorumlar onaylanır. Daha sonrası için onaylasak bile sitede en az 1 saat sonra gözükeceğinden bir anlam ifade etmez. Ya geceden gönderin ya da sabah saatlerinde yazın… Teşekkürler.

4 ARALIK 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – KAMALIÇAŞ (BANKO)
  2. AYAK: 7 – 9 // 3 – 8 – 5
  3. AYAK: 6 – TEKFORD FEYZA // 3 // 5
  4. AYAK: HEPSİ
  5. AYAK: 1 – CANYAKAR // 5 – 4 – 2 // 3 – 8
  6. AYAK: 4 – BERRAK (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.