Loading...

4 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

4 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

4 ARALIK 2015 Cuma KOCAELİ At Yarışı programında 7. Koşu’lu bülten vardır. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 1. Koşu ile saat: 18:00’da başlıyor. Altılı Ganyan 2. Koşu saat: 18:30’da başlamaktadır. Bütün Yarışseverlere Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN / YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : Yedili ayağına sıralamam şu şekilde; 3 – SONSUZDEHA , 4 – TORUNUM MERT , 5 – YEDİTEPEKAYA

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşusu olan altılının birinci ayağında, 1400 mt. kum istatistikler hep erkekleri üstün gösteriyor. Tabiki her zaman bu istatistik tutmayabilir. Ama ben yine de bunu hatırlatarak sizlere erkek atları önereceğim… Burada iki dişi at iki erkek at ile ekürü konulduğu için birer at oradan eksiltebiliriz. Yarın herkes GURBETÇİLE’yi AGF olarak seçecektir. Yalnız GURBETÇİLE tamam güzel safkan, ama her koştuğu yarışta ERKEK SAFKANLARA GEÇİLMİŞ durumda… Yani bu durumda yarın da bence işi zor. Buraya önceliği erkek safkanlara verelim, daha sonra tabiki Favori attır yazmak lazım diyerek dişilerden ekleme yapabilirsiniz… Benim önerim ERKEK SAFKANLARDIR… Sıralamam şöyle olacak; 1 – AYAZEFE , 2 – DEJAVU , 3 – KASHMIR , 4 – KİMBUKAYA (8 – GURBETÇİLE ile ekürü) , 5 – OĞULDAĞ (7 – DADAŞ STAR ile ekürü). Benim görüşüm bu ayak için bu atların dışına çıkmaması zaten favori olan iki atta ekürü avantajıyla yazılmış duruma geçiyor. Ekstradan at eklemeye gerek yok.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP-14 olan Altılının ikinci ayağı, 7 – ÇOLBIR kendini hatırlatma zamanı geldi geçiyor diyebilirim. Bu grupta yarın tabelanın üst sıralarına asılacağı gibi birinciliğe en yakın safkandır benim gözümde… Rakip olarak gördüğüm 5 – KEMİK KIRAN en yakın takipçisi olacaktır. Bu iki atın hatasını kollayacak olan safkanlar ise; 4 – GORACAN , 2 – SELAYATLI ve 1 – HEYCAN BİR diyerek bu ayağı sağlama almanızı öneriyorum.

4. KOŞU: 1 – BLACK FOX ve 4 – PATATUKA arasında geçecek olan bu yarışta birincilik ikisi arasında belirlenebilir. 2 – ANATOLIAN SUN ve 3 – MONETA rakiplerinin hatalarını affetmeyecektir.

5. KOŞU: 3 – ŞEKER AĞA, İSTANBUL’dan formda geldiği kesin galopları orada yapmış harika bir safkan. Lakin 5 – MÜDÜR’de çok formda bir at ve ağır gruplarla yarış almış bir safkan. Birde Kadir Tokaçoğlu faktörü var… ŞEKERAĞA’dan birinciliği alabilmek için sağlam bir mücadele vereceğine inanıyorum. Ben ikisininde yarın kuponlarda bulunması gerektiği görüşündeyim…

6. KOŞU: 1 – AKGİRAY ilk önereceğim safkan burada. Daha sonra rakip yazmak isteyenler; 3 – ÇELİKPENÇE ve 2 – YALIMSOY yeterli olacaktır.

7. KOŞU: Takibimde olan 5 – GÜNEBAKIŞ, bir kaç koşudur beni yanılttı ama bu sefer ki koşusunda sanırım şeytanın bacağını kırarak beyaz bayrak ayna yapacağına inanıyorum. Son koşusunda İzmir 2100 mt.’de ÖZGÜRÜNOĞLU’nun arkasından ikinci olmuştu. Bakalım eğer yarın ilk çıkışta kafayı almazsa, yarışı kazanma şansı çok yüksek. Ama dediğim gibi koşuda ilk baştan koşup, sonlarda şişerse o zaman rakipleri devreye girerler. Bu koşu için sıralamam şu şekildedir; 5 – GÜNEBAKIŞ (küçük kuponlarda tek atılabilir) , 3 – ADAM , 1 – SELDANINOĞLU , 4 – ŞANSKAYA , 9 – BABASEYFİ olarak bu ayağı da geçebiliriz.

2
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
kartal

Yorumlarinuz guzel bankolarin bankosu olunca gelmeyebilyor.gayet iyisiniz.halktan birizi olmaniz cok guzel.siteniz bence ucretli olmayi hak ediyor.