Loading...

4 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

4 ARALIK 2015 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 4 Aralık 2015 Cuma AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Her programda olduğu gibi İzmir At Yarışı Tahminlerimizde de takipçilerimize faydalı olabilmek için galop, koşu, kilo orantıları vs. hepsini gözden geçirdiğimizi unutmayınız. İzmir At Yarışı programında 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 1. Koşu saat: 14:30’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00’de başlamaktadır. At yarışı tahminlerimizde tüm çalışmalarımızı ve incelemelerimizi yaptıktan sonra sizlere küçük veya büyük kupon yapabileceğiniz şekilde sunumlar hazırlıyoruz. Bu sunumlarda, yeri geliyor ilk önerdiğimiz atlar küçük kuponların sığınağı haline geliyor. Yeri geliyor geniş kuponlar için önerilen süpriz atlar ganyanlı olarak geliyor. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

İZMİR’de en çok yarış alan jokeyleri hatırlatalım…

NEVZAT AVCI, AKIN SÖZEN, İSMAİL GÜNGÖR , KADİR TOKAÇOĞLU, SİNAN ÖZEN

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 1 – AKASYA yedili ayağı için benim önerebileceğim tek attır. Sizlerin tuttuğu at var ise bu koşu ile oyun yapan yarışseverlerimize eklemelerini öneririm. Sonuç olarak Yedili ganyan ve yedili please ayağına AKASYA yeterli olur düşüncesindeyim. Rakip olarak ise kuponlara yazılabilecek diğer atlar; 7 – KÜÇÜK PIRLANTA ve 8 – UZUN GÜL yeterli olacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 5 – CEREMONY bir önceki koşusundan bu yana 10 kg vererek yarışa girecek, dikkat edilmesi gereken bir diğer isimdir. Bir önceki yarışında 1900 mt.’de 60 kg ile yarım boyluk bir farkla birinci olmayı başarmıştı. Aynı kiloda koşsa umursamayın bile derdim zorlandığı için ama işin içine kilo indirimi girince tehlike olabiliyor. İşin özü; daha önceki rakipleriyle tekrar koşan 5 – CEREMONY bu sefer hafif kilosu ile uzak çekmesi gerekiyor. Ama bir sorun çıktı diyelim, devreye ilk girecek at 2 – SAHTEKAR olacaktır. Bu iki atın dışına çıkarsa zaten ortalık CUMA pazarına döner…

3. KOŞU: 2 – DOĞUHAN küçük kuponlarda tek yazılabilir. Rakip arayan yarışseverler ise; 3 – KOÇARLI , 4 – MUHRİP , 5 – BİLGİNİNOĞLU , 6 – GELEN DOST yazabilirler.

4. KOŞU: Artık az çok öğrendiniz bizim “ŞARTLI-4” yarışlara olan ilgi ve alakamızı kesinlikle ve kesinlikle isterse 20 at koştursunlar… Bizde HEPSİ olarak kalacaktır. Çünkü; ben ŞARTLI-4 yarışlara güvenmiyorum. Bazen ikinci at geliyor bazen sonuncu at geliyor. En iyisi rahat bir yarış izlemek için HEPSİ. (6 At mevcuttur bu koşuda) Bu konuda yanlış anlaşılmalar olmasın sayın yarışseverler, burada bir iki at tahmin sunabiliriz lakin yarış ters bittiği için bizler üzülürüz. Sizlerinde üzülmesini asla ve asla istemediğimiz için ŞARTLI-4 koşulara belirli bir tahmin sunamıyoruz. 

5. KOŞU: 4 – MY ROYAL SUN, seri stiline ve orjinine (ROYAL ABJAR) güvendiğim için tek sunuyorum… Günün bankosu olmayı hakeden bir safkan. Rakip arayan yarışseveler iki at daha ekleyerek sigortalayabilir; 3 – KINOWA , 2 – ILKAAN

6. KOŞU: 5 – MİLANO , 4 – KAYRA KIZI , 2 – HELSİNKİ GÜZELİ , 7 – SİMGESULTAN

7. KOŞU: 3 – İHTİYAR , 5 – SIMENTAL , 6 – SECRET SEA , 7 – YEŞİLLİ BEY

4
SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

En Yeniler Eskiler
Veli Ulutürk

Yorumlarınız çok iyi süper.

kartal

Tebrikler