4 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 4 Ağustos 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

4 AĞUSTOS Perşembe günü gecesi İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 5. Koşu’da 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımıyla gerçekleştirilecek olan KV-7 mücadelesi ile “YAMANLAR KOŞUSU” olacaktır. 4 Ağustos 2016 Perşembe İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesi ile 9 safkan yarış hayatına başlamış olacaktır. Öncelikli olarak hepsinin ayaklarının düz basmasını temenni ederiz… 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – USLUHAN tek olarak önerebileceğim bir safkandır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – NEVRUZ ÇİÇEĞİ birincilik için bana daha yakın duran bir isim. Rakip yazmak isterseniz son yarışında bu pistten ikimcilik ile ayrılan 9 – KUĞU GÜZELİ başta olmak üzere 4 – NİŞANLI KIZ, 8 – VEGOOL ve 1 – BURCUSULTAN değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)ALTILI GANYAN oyunun başlangıç ayağında da ŞARTLI-1 mücadele bulunmaktadır. 6 – BOMBAY, 4 – KARADAMAR, 8 – FERUSHKA, 5 – KÜÇÜK İLHAN ve 2 -BERKİ HATIF yazılabilecek safkanlardır.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 koşusu ile İZMİR’de BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 – GHIMGHICHE günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum. koştuğu yarışlar ile formunu sürekli geliştiren bu safkan artık birinciliğin en güçlü adayıdır.

5. KOŞU3 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 mücadelesinde 3 – OFSAYT ve 4 – SERKAN BEY ikilisinden birincilik bekliyorum. En ciddi rakip olarak 10 – BABY GAGA dikkat edilmesi gereken bir safkandır.

6. KOŞU: Bu koşu ile İzmir’de 2. ÜÇLÜ GANYAN oyununa start verilecektir. Her yarışında ters koşular sergileyen 6 – ARINA ME bu defa terslik olmaması durumunda potada görebileceğimiz bir isimdir. Lakin son yarışında ki gibi eksiklik yaşarsa rakipleri 1 – FLYING QUEEN ve 2 – CEYLAN HANIM hata affetmeyecek safkanlardır. Sürpriz için 3 – TUHUEFE ve 4 – DEMİRRIFKI geniş kuponlara yazılabilir.

7. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İZMİR’de TABELA Ayağına start verilecektir. 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Sevdiği mesafede start alacak olan 1 – MELOŞ yarışın ciddi favorisi konumundadır. Bizim de siz değerli yarışseverlerimize günün bir diğer bankosu olarak önermek istediğimiz bir safkandır.

8. KOŞU: Günün son ayağında ekranlara gelecek olan 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-2 mücadelesinde; 5 – FERAY SULTAN öncelikli olarak şans verdiğim isim olup kazanmaya gördüğüm safkandır. Rakip yazmak isteyenler; 1 – UĞRUAÇIK , 2 – GALAPAGOS (14 ile eküri) ve 15 – İÇİL isimli safkanları değerlendirmeye alabilirler.

4 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – 4 – 8 – 5 – 2
  2. AYAK: 4 – GHIMGHICHE (BANKO)
  3. AYAK: 3 – 4 // 10
  4. AYAK: 6 – ARINA ME // 1 – 2 // 3 – 4
  5. AYAK: 1 – MELOŞ (BANKO)
  6. AYAK: 5 – FERAY SULTAN // 1 – 2 – 15
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.