4 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILISI

4 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 4 Ağustos 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

4 AĞUSTOS Perşembe günü gecesi İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 5. Koşu’da 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımıyla gerçekleştirilecek olan KV-7 mücadelesi ile “YAMANLAR KOŞUSU” olacaktır. 4 Ağustos 2016 Perşembe İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesi ile 9 safkan yarış hayatına başlamış olacaktır. Öncelikli olarak hepsinin ayaklarının düz basmasını temenni ederiz… 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – USLUHAN tek olarak önerebileceğim bir safkandır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – NEVRUZ ÇİÇEĞİ birincilik için bana daha yakın duran bir isim. Rakip yazmak isterseniz son yarışında bu pistten ikimcilik ile ayrılan 9 – KUĞU GÜZELİ başta olmak üzere 4 – NİŞANLI KIZ, 8 – VEGOOL ve 1 – BURCUSULTAN değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)ALTILI GANYAN oyunun başlangıç ayağında da ŞARTLI-1 mücadele bulunmaktadır. 6 – BOMBAY, 4 – KARADAMAR, 8 – FERUSHKA, 5 – KÜÇÜK İLHAN ve 2 -BERKİ HATIF yazılabilecek safkanlardır.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 koşusu ile İZMİR’de BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 – GHIMGHICHE günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum. koştuğu yarışlar ile formunu sürekli geliştiren bu safkan artık birinciliğin en güçlü adayıdır.

5. KOŞU3 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 mücadelesinde 3 – OFSAYT ve 4 – SERKAN BEY ikilisinden birincilik bekliyorum. En ciddi rakip olarak 10 – BABY GAGA dikkat edilmesi gereken bir safkandır.

6. KOŞU: Bu koşu ile İzmir’de 2. ÜÇLÜ GANYAN oyununa start verilecektir. Her yarışında ters koşular sergileyen 6 – ARINA ME bu defa terslik olmaması durumunda potada görebileceğimiz bir isimdir. Lakin son yarışında ki gibi eksiklik yaşarsa rakipleri 1 – FLYING QUEEN ve 2 – CEYLAN HANIM hata affetmeyecek safkanlardır. Sürpriz için 3 – TUHUEFE ve 4 – DEMİRRIFKI geniş kuponlara yazılabilir.

7. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile İZMİR’de TABELA Ayağına start verilecektir. 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Sevdiği mesafede start alacak olan 1 – MELOŞ yarışın ciddi favorisi konumundadır. Bizim de siz değerli yarışseverlerimize günün bir diğer bankosu olarak önermek istediğimiz bir safkandır.

8. KOŞU: Günün son ayağında ekranlara gelecek olan 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-2 mücadelesinde; 5 – FERAY SULTAN öncelikli olarak şans verdiğim isim olup kazanmaya gördüğüm safkandır. Rakip yazmak isteyenler; 1 – UĞRUAÇIK , 2 – GALAPAGOS (14 ile eküri) ve 15 – İÇİL isimli safkanları değerlendirmeye alabilirler.

4 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – 4 – 8 – 5 – 2
  2. AYAK: 4 – GHIMGHICHE (BANKO)
  3. AYAK: 3 – 4 // 10
  4. AYAK: 6 – ARINA ME // 1 – 2 // 3 – 4
  5. AYAK: 1 – MELOŞ (BANKO)
  6. AYAK: 5 – FERAY SULTAN // 1 – 2 – 15

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!