4 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILISI

4 Ağustos Perşembe günü ANKARA’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, 6’Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Perşembe günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU’nda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 7. Koşu’da “ANADOLU AT IRKLARINI YAŞATMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ KOŞUSU’dur.” 4 Ağustos Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile ANKARA’da günün ilk startı verilecektir. 1500 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek olan 1. ÜÇLÜ GANYAN ayağında; 6 – ALİBEGİ ve 5 – KUBATOĞLU daha önceki yarışlarında bu pist ve mesafede dereceli yarışları ile dikkatimi çeken isimler olmuştur. 1 – ATOMBOMBASI ciddi rakip olabilecek güçte safkandır, dikkat diyelim.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-4 koşusu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunları başlayacaktır. 1200 mt.’lik kısa mesafede gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – SİVEREK DİYARI‘nın son yapmış olduğu 1000 mt.’lik galobu ile yarışı adeta kazanmaya koşacak bir isimdir Bu galobu yarışa yansıtması halinde usta jokey M. GÜNDÜZELİ ile yedili ayağı için favorimizdir…

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ANKARA’da Altılı Ganyanın başlayacağı bu koşuda 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesini izleyeceğiz. 8 – SİNYOR ŞAMİL , 7 – PERSHING , 4 – METİN ABİ , 1 – BEDDISH , 10 – PROMISE ME A SWORD ve 6 – OĞLUM BERATIM yazarak ilk ayak korkulu rüyasını geçmek gerekir… Genelde ilk ayaklar da değişik atlar gelebiliyor. O yüzden sağlama almak gerektiğini düşünüyorum.

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-5 mücadelesi 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 1 – SABRİNİN ATI , 3 – ÖZYEL , 2 – AĞAKAFKASLI ve 4 – KAZDAĞI ayrımsız olarak yazılmalıdır. Sürpriz için 7 – İDEALİST değerlendirilebilir.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – RED QUEEN ara ara değişik yarışlar sergilese de daha önceden bu pist ve mesafede aynı jokeyiyle potoya uzanmayı başarmıştı. Bakalım yine aynı performansı gösterebilecek mi… Rakip olarak 10 – AYSELTAY , 7 – HÜRKUŞ ve 4 – BENGUN geniş kuponlar da yer alması gereken isimlerdir.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi 2200 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 – SERTTAŞ aynı grupla koştuğu önceki yarışını pistten birincilikle ayrılarak bitirmişti. Ben yine bu grubu geçeceğini düşünüyorum ve günün bankosu olarak kuponlara yazılmasını öneriyorum. Çünkü; M. BAYIR’ın atı iyi tanıdığını düşünüyorum ve bu mesafelerde etkili koşabilen bir safkan olan SERTTAŞ yine rakiplerini geride bırakacaktır. O zaman ki koşusunda da BANKO olarak vermiştik altilim.net adresinde…

7. KOŞU: ANKARA’da TABELA AYAĞI’nda “ANADOLU AT IRKLARINI YAŞATMA VE GELİŞTİRME DERNEĞİ KOŞUSU” ekranlara gelecektir. 4 ve Yukarı Arap safkanların KV-6 mücadelesinde; 4 – TOZAN öncelikli olarak şans verilmesi gereken bir isimdir. En yakın rakibi ise; Ağır kilosuna rağmen 1 – UÇARER olacaktır. 8 – KARAESER hata kollayacak olup uygun bir yol bulması halinde potoya uzanmaya çalışacaktır.

8. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile ANKARA’da günün son startı verilecektir. 1200 mt.’lik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek son ayakta; 1 – BİNDALINGÜLÜ günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir.

4 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 8 – 7 – 4 – 1 – 10 – 6
  2. AYAK: 1 – 3 – 2 – 4 // 7
  3. AYAK: 2 – RED QUEEN // 10 – 7 – 4
  4. AYAK: 4 – SERTTAŞ (BANKO)
  5. AYAK: 4 – TOZAN // 1 // 8
  6. AYAK: 1 – BİNDALINGÜLÜ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.