31 TEMMUZ 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ÇARŞAMBA günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 15:30’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

31 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA (31.07.2019) İSTANBUL 46. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İstanbul altılı ganyan programının başlangıç ayağında izleyeceğimiz MAIDEN mücadeleye; 2 Yaşlı 8 İngiliz atı katılacaktır. 1300 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; Eşit güçte ve derecelere sahip isimlerin bir araya gelmesinden ötürü 2 – FİNAL , 1 – ELITE PASSENGER , 4 – MERDOKAN , 5 – ÖNLENMEZ (8 ile eküri) , 3 – HEMEDAN , 6 – STARLIKE ve 7 – WALTER WHITE yazıp, bu ayağın kapatılması taraftarıyız… Tabi sizlerin tuttuğu veya bir adım öne çıkardığı isimler varsa kurgunuzda önceliği kendi safkanlarınıza veriniz… 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı 10 Arap atının start alacağı ŞARTLI-3/DHÖW yarış ile BEŞLİ GANYAN oyununun ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1900 metrelik çim pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; Uygun grupta 4 – KUTUP favorimiz olarak şablonda ön tarafta yer vereceğimiz isimdir… Eksik koşması halinde 2 – BUMBAİ en ciddi rakibi olarak hata affetmeyeceğini düşündüğümüz diğer şanslıdır. Sürpriz olarak 5 – ÖZDAMAR ve 6 – ŞEHLEVENT değerlendirilebilir.

5. KOŞU:KKTC KOŞUSU AÇIK A-3 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 3 ve Yukarı 5 İngiliz atının katılacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki günün önemli yarışında; Son koşuda ki gibi 1 – GOOD CURRY ile dalga geçmeye gelmediyse Halis KARATAŞ bu yarışın birincisi koşmadan bellidir… Yine söylüyorum son koşusu tamamen binicisinden ötürü kaybeden GOOD CURRY o zaman da birinciliğin güçlü adayı idi… O zamanda banko verdik şimdi yine banko olarak kuponlara öneriyoruz… 

6. KOŞU: SANTALIN KOŞUSU AÇIK A-2 yarışıyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağını seyredeceğiz. 2400 metrelik uzun mesafeli çim pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; 3 ve Yukarı 6 İngiliz safkan sahaya çıkacaktır. 3 – TATVAN İNCİSİ , 5 – PERİ LİNA ve 6 – RUN FOR DERYA‘yı kuponlara ayrımsız yazmanızı öneririz.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ise, 2400 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek olup aynı zaman da ALTILI’nın tabela ayağını oluşturmaktadır. 5 – ES ES WALKER koruduğu formu ile küçük kuponlarda alternatif tek bırakılabilir… Rakip olarak; 2 – WOLF CREEK (4 ile eküri) değerlendirebilirsiniz.

8. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-16/DHÖW yarışı için start verilecektir. 8 Arap atının start alacağı bu koşuda; Başarılı yarışlarıyla takip listemizde yer alan 2 – GERGİN için uygun grup olduğunu düşünüyor ve günün bir diğer teki olarak şablonda yer veriyoruz.

31 TEMMUZ 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 2 – 1 – 4 – 5 – 3 – 6 – 7
  2. AYAK: 4 – KUTUP // 2 // 5 – 6
  3. AYAK: 1 – GOOD CURRY (BANKO)
  4. AYAK: 3 – 5 – 6
  5. AYAK: 5 – ES ES WALKER // 2
  6. AYAK: 2 – GERGİN (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.