31 OCAK 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

13. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 31 OCAK 2019 (31.01.2019) PERŞEMBE günü 7 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3 mücadelesiyle İZMİR’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. Son yarışını ölçü almadığımız 7 – NEON KNIGHT galoplarında ki başarısı ile dikkatleri üzerine çekmiş durumda… Kuponlarda öncelikli olarak bulunmasını önereceğimiz NEON KNIGHT yanına rakip yazacaklar ise; 5 – BÜYÜK BABA , 6 – DYMAXION , 9 – SUPER ALP , 1 – GUR KHAN ve 4 – RUN FOR RUYA ve 8 – OASIS değerlendirmeyi ihmal etmesinler. 

 3. KOŞU : 4 Yaşlı 11 Arap atının katılacağı 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-3/DHÖW yarış ise, BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 3 – BÜLENT , 5 – SÖZENBİR , 1 – DAİMON ve 6 – UÇAN KARACA bu ayağın önde gelen safkanları olup, ayrımsız bir şekilde değerlendirmenizi önereceğimiz isimlerdir. 

 4. KOŞU 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-14 mücadeleye; 3 Yaşlı 6 İngiliz atı katılacak olup, DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. Uyumlu binicisi ve mesafe deneyiminden ötürü 4 – BATTLE RHYTHM günün bankosu olarak önereceğimiz isimdir. 

 5. KOŞU ATAHAN KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW yarışta; 4 ve Yukarı 6 Arap safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; Bu grubun üzerinde gördüğümüz 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR koruduğu formu ve uyumlu pilotuyla günün bir diğer banko safkanı olarak kuponlara yazılabileceğini belirtelim.

 6. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16/Dişi koşusu, 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. Gücü nispetinde her daim koşan 1 – YAZLALI için, kolay kazanılacak bir koşu olduğunu düşünüyoruz… Tabi rakip arayanlara; 3 – DIVINE BEAUTY ve 4 – ASYAFIRTINASI‘nı değerlendirebileceklerini söyleyelim… 

 7. KOŞU 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki MAIDEN mücadeleye, 3 Yaşlı 9 İngiliz atı katılacaktır. Günün son ayağını oluşturan bu yarışta; 7 – MOUNT MONEY derece ve form açısından bir tık önde yer alan isimdir… Küçük kurgularda alternatif tek olarak değerlendirilirken, geniş oyunlarda; 2 – GO FOR THE FATHER , 3 – GÖKHAN EFE , 5 – KARA MEHMET ve ilk defa start alacak olsa da kaliteli orjine sahip olan 6 – KIRMIZI gözardı edilmemesi gerekir.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

31 OCAK 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 7 – 5 – 6 – 9 – 1 – 4 – 8
  2. AYAK: 3 – 5 – 1 – 6
  3. AYAK: 4 – BATTLE RHYTHM (BANKO)
  4. AYAK: 1 – GÜMBÜRGÜMBÜR (BANKO)
  5. AYAK: 1 – YAZLALI // 3 – 4
  6. AYAK: 7 – MOUNT MONEY // 2 – 3 – 5 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.