31 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 31 MART 2016 PERŞEMBE günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Mart ayının son günü olan 31 Mart yarış programında İZMİR ŞİRİNYER Hipodromunda 6 koşulu programa tanıklık edeceğiz. İzmir de genelde zayıf gibi görünüp ufak tefek gözden kaçan safkanların gelmesiyle ikramiyeler uçup gidebiliyor. Dikkat edilmesi gereken nokta bazı koşularda unutulan safkanlar oluyor bazen. Nasıl unutulan diye soranlarınızı duyar gibiyim. Bakıyorsunuz üst gruplarda koşmuş ve başarılı olamamış safkanları, bir alt gruba çekerek tabela yapmasını sağlayabiliyorlar. Kendisinden bir tık daha aşağı gruba geldiği zaman safkan adeta özüne dönmüş oluyor ve kendisini potoda buluyor. Nasıl buluyor ? Ganyanlı bir şekilde buluyor. Yarışseverler, yarış sonunda incelediklerinde atın gelirinin olduğunun farkına varıyorlar. Bunlar gerçekten uzun süre safkanları takip etmekten geçse de yine de koşuları incelerken koştuğu gruplara biraz daha dikkat etmenizi öneririm. Bakalım İzmir’de bizleri neler bekliyor, fazla da lafı uzatmadan tahminlerime geçeyim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizler Handikap-16 mücadele ile 31 Mart 2016 Perşembe İzmir’de yarışlar başlayacaktır. Basit bir koşu gibi görünüyor. 1 – ALAS ALAS eminim AGF’de yüzde 60 veya üzerinde bir oranla birinci safkan çıkacaktır. Ama burada 2 – RIDE HIGH (7 ile eküri) , 6 – AKOYA PEARL ve 5 – FLY CAT ciddi rakip olacaktırlar.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI-3 koşu ile İZMİR’de beşli ganyan oyunu başlayacaktır. Burada 3 – ZENCİBEY , 1 – MY SPACE ve 10 – YEŞEY ilk önereceğim isimler olacaktır. Bu safkanlara rakip olarak gördüğüm 2 – COFFEE BEAN (7 ile eküri) ve 8 – ROKSANA kuponlara yazılabilecek diğer isimlerdir.

3. KOŞU: İzmir’de ilk bankoyu sunmak üzere bu koşuyu seçtim. Önceki yarışlarını beğendiğim 4 – SEN BİLİRSİN bu koşuyu kazanacağını düşünüyorum.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı ARAPLAR Açık Grup-3 “ÇAKABEY KOŞUSU” etkili ve başarılı jokeyi ile yine kazanmaya en yakın aday olan 7 – YILMABAŞAR günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi altılı ganyanın tabela ayağını oluşturuyor. Yedi safkanın katıldığı bu MAIDEN mücadele’de 2 – DAYS OF THUNDER ve 7 – UNCHAIN MY HEART öncelikli olarak seçtiğim ve kazanmaya yakın gördüğüm safkanlardır. Rakip olarak ise; 1 – CEMALLETİN BEY ve 4 – HANTAYWEE (5 ile eküri) yazılabilir.

6. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların 1200 mt.’de HANDİKAP-14 Mücadelesi ile İZMİR’de günün son ayağını seyredeceğiz. 4 – KORATEŞ ilk atım ve küçük kuponlara da banko olarak yazılabilecek bir isim. Rakipleri ise; 5 – BABAMENDUH , 2 – TUMBULEFE ve 6 – DEVRAN (3 ile eküri) geniş kuponlar da yazılabilecek isimlerdir.

 

31 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – ALAS ALAS // 2 – 6 – 5
  2. AYAK: 3 – 1 – 10 // 2 – 8
  3. AYAK: 4 – SEN BİLİRSİN (BANKO)
  4. AYAK: 7 – YILMABAŞAR (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 7 // 1 – 4
  6. AYAK: 4 – KORATEŞ // 5 – 2 – 6
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.