31 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

31 ARALIK 2016 CUMARTESİ günü İSTANBUL'da 7 koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:30'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

DİKKAT 6 MİLYON TL DAĞITACAKLARMIŞ… BU PARAYI DUYUPTA KAHVEDEKİ NAZIM ABİ 5 TL'LİK GÜNLÜK KUPON YAPAN ADAM AŞKA GELİP 120 TL'LİK KUPON YAPARSA HİÇ ŞAŞIRMAM… ZATEN AMAÇTA BU ARKADAŞLAR !!! CEZBETMEK !!! İLGİ ÇEKMEK !!! YARIŞSEVERİN GÖZÜNDE DOLAR İŞARETLERİNİ OLUŞTURABİLMEK !!! ŞİMDİ HARALA GÜRELE PROGRAMLARA ÇALIŞMALAR, DAHA SONRA GİDİP GANYAN BAYİLERİNDE KUPONA YA ONUDA EKLEYEYİM, BUNUDA EKLEYEYİM AMAN ZATEN ÇOK PARA DAĞITILIYOR BUGÜNDE 100 LİRALIK OYNAYALIM DİYENLERİ GÖRECEĞİZ… ADIM GİBİ EMİNİM… LÜTFEN SAYGIDEĞER YARIŞSEVERLER AMAN DİYORUM. ELİNİZİ KORKAK ALIŞTIRIN BAK ALIŞTIRIN DİYORUM İYİ OKUYUN… HER GÜN NASIL KUPON YAPIYORSANIZ ÖYLE YAPIN. ÇÜNKÜ; BÜYÜK BİR İKRAMİYE DAĞITILACAK GERÇEKTEN. BÜYÜK BALIKLAR, KÜÇÜK BALIKLARI YUTAR HOCAM… YA DA HEDİYE ÇEKİ YERİNE 100 TL HARÇLIĞI ALIP OTURURUZ HEP BİRLİKTE… ŞİMDİ SEN TUTUPTA MİKTAR BÜYÜK BEN BUGÜN KENDİMİ AŞAYIM GİDEYİM 200 LİRALIK KUPON YAPAYIM DERSEN HER AYAK FAVORİ GELİRSE ALIRSIN 100 LİRA VEYA 50 LİRA GENE ZARARA GİRERSİN. NEYE GEREK HER GÜN Kİ GİBİ USLU USLU ÇALIŞIP 5 LİRALIK 10 LİRALIK BİLEMEDİN 20 LİRALIK KUPONLARIMIZA KIRAN MI GİRDİ ? TAVSİYE ETMEYECEĞİM OYUN TÜRLERİNDEN BİR TANESİ MEBLAĞ BÜYÜDÜKÇE ZARAR EŞİT ORANDA ARTIYOR (GENELDE). HE ÇOK SAĞLAM DUYUMLAR ALMIŞTIR BAZILARI O ZAMAN OYNARLAR KAZANIRLAR, ONLARA SÖZÜM YOK. 

31 Aralık CUMARTESİ günü İLK ALTILI (gündüz) programı olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 7 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. 31 ARALIK 2016 (31.12.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu 1300 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. YEDİLİ GANYAN'ın ilk ayağını oluşturan bu yarışta; 3 – HARD GOLD öncelikli olarak tuttuğum safkan olup en ciddi rakibinin 4 – WIN STAR WIN olacağını belirtmek istiyorum.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-6 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. Meşhur 6 MİLYON TL'nin dağıtılacağı yarışın 1. ayağı… 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 2 – VICTORY SUN bu pist ve mesafede 2.03.80'lik dereceye sahip olmasından dolayı diğer rakiplerini incelediğimde rahat bir şekilde birinciliğe ulaşmasını beklediğim safkan günün ilk banko ismi olarak önerimdir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN'ın ilk ayağı ekranlara gelecektir. 1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 2 – BENYOĞUM ve 3 – YEŞİL YOL birinciliğin güçlü adayları olarak gözüküyor. Rakipleri ise; 1 – BABAESKİ ve 8 – GÜNÇALDI kuponlarda değerlendirilmeye alınabilir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-16 yarışı ise 1400 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. 2 – İLKSEN ve 4 – MAVİŞ HANIM'ın o güzel birincilik çekişmesini izlemek için sabırsızlanıyorum… Ama bu ikili her ne kadar önplanda ise 6 Milyona giden yolda sürprizsiz kupon yapmak olmaz demi. 10 – ŞELALE , 1 – FETHİYE , 8 – FERACEHAN , 3 – BUHARALI ve 6 – ŞANSKÜPÜ hata kollayacak safkanlar olarak görüyorum… Tabiki İLKSEN ve MAVİŞ HANIM'ın eksik koşması halinde bu safkanlar söz sahibi olabilirler yoksa çok zor…

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. 4 – KASMANBEY ve 1 – İLGİLGE ayrımsız olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir…Şahsen ben ayıramadım, siz ayırıp tek atabilirseniz kuponlar rahatlar.

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pist koşusu ile HANDİKAP-16 mücadele ekranlara gelecektir. Daha önceki koşusunda 62 kg. ile bu pist ve mesafede yarıştan ikinci olarak ayrılan 6 – KOÇALİ bu defa 51.5 kg. ile piste çıkıyor. YALNIZ ÖNEMLİ BİR NOKTA; Start Problemi çok olan bir safkan… Eğer düzgün çıkış yaparsa hepsini geçebilir. Ama çıkışta takılırsa; 3 – TURANHAN , 4 – MUSON RÜZGARI ve 1 – AKSOYAK devreye girebilirler.

7. KOŞU: 2100 mt.'lik kum pistte yapılacak olan 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROMUNDA gününs son startı verilecektir. 2.10.22'lik dereceye sahip olan 2 – PAIX altılının bir diğer banko safkanı olarak belirlediğim isimdir…

31 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – VICTORY SUN (BANKO)

2. AYAK: 2 – 3 // 1 – 8

3. AYAK: 2 – 4 // 10 – 1 – 8 – 3 – 6

4. AYAK: 4 – 1

5. AYAK: 6 – KOÇALİ // 3 – 4 – 1

6. AYAK: 2 – PAIX (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.