Loading...

31 ARALIK 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

31 ARALIK 2015 – ŞANLIURFA ALTILISI

Her ne kadar tahmin vermesek de “DOĞU YARIŞLARINI” seven yarışseverler mevcut olduğunu bir kez daha anladık. Çünkü; Tevziye bakıyorum, ganyan bayiden geçerken bakıyorum… Maşallah eksilmemiş, artmış. Hayırlısı diyelim bakalım. Yarışsever herşeyin doğrusunu bilir… ŞANLIURFA 31 Aralık 2015 Perşembe günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, 6’Lı Ganyan oyunu 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. Heyecan dolu dakikalar bizleri bekliyor…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – ÇİFTÇİ KIZI ve 1 – BAY BLESSING kapışmasına, 4 – MARA NEHRİ ve 7 – FOURTUNE katılabilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – CAPITANE (9 ile ekürü) günün bankosu olarak önereceğim. Altılının ilk ayağına banko bir at ile başlamak doğu da ne derece doğru ama tek çıkıyor CAPITANE…

3. KOŞU: 2 – ARASBEYİ , 1 – CANKURUŞ , 7 – KOŞAN ARTUN (11 ile ekürü) ve 3 – TUMBUL SAVAŞ bu ayak için yeterlidir.

4. KOŞU: 1 – İÇİMSU , 2 – YEMCİREŞİT , 3 – İDOM , 4 – YEŞİLTAŞ , 7 – BÜYÜK BEREN (6 ile ekürü) ve 11 – MAZİDAĞLI (12 ile ekürü) sanırım bu atların dışına çıkarsa “URFA Bize Küsmüştür…”

5. KOŞU: Beğendiğim ve takip ettiğim safkan 3 – AYAKOŞAN benim bugün URFA bankom olacaktır.

6. KOŞU: 9 – CESARET ilk at önerim olacaktır. Yapmış olduğu galoplarda iyi durumda olduğu kesin. Koşu içerisinde bir sıkıntı yaşamazsa potoya kendini atar… Lakin rakip arayanlara önerebileceğim isimler ise; 7 – MİNİF REYİS ve 12 – GÖKHANINOĞLU olacaktır.

7. KOŞU: 7 – BARGİLYA yarın MAIDEN’a veda edecektir diye düşünüyorum.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.