Loading...

31 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

31 ARALIK 2015 – BURSA ALTILISI

31 Aralık 2015 Perşembe BURSA At Yarışı  7 Koşulu bir program ile karşımızda. 7’li Ganyan ve 7’li Please 1. Koşu ile saat: 13:00’da, ALTILI Ganyan 2. koşu ile saat: 13:30’da başlayacaktır. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞU İLE BAŞLAR): 1 – ARCHMAN (2 ile ekürü) , 8 – MATALON , 5 – GERİDÖN ve 4 – DEMİR PENÇE arasından MAIDEN’a birisi veda edecektir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): İki MAIDEN yarış birisi YEDİLİ ayağında birisi ALTILI ayağında… Hayra alamet olup olmadığını yarış koşunca anlayacağız… Bu MAIDEN’lardan birisi favori, please biter… Diğeri azıcık ganyanlı bir at ile biter. Çoğu zaman iki MAIDEN olan yarış programlarında bu şekilde gerçekleşmiştir. Ama hangi MAIDEN’in süpriz bir sonuca imza atacağını kimse bilemez. Ben altılı ganyana yoğunlaşıyorum genelde o yüzden de burada kafadan paydos etmeye de gönlüm razı değil. Birinci ayak için sıralamam; 6 – ÖZBUHAN , 7 – PAYASLI , 8 – SUNAY BEY , 9 – TARRAGONA , 2 – AYKUSBA ve 3 – BABA ORHAN yazarak sağlama alayım… Ama sizlere tavsiyem Yedili Please ayağında süpriz gelirse burası favori / please dışına çıkmaz. Ben tahmin olarak sunduğum için açık açık yazmak zorundayım… 

3. KOŞU: 2 – TUMBUL YAPRAK (9 ile ekürü) , 7 – ŞANSI BOL , 1 – YOLAŞAN ve 13 – NİNOŞUN KIZI (4 ile ekürü) arasında geçebilecek bir yarış gibi düşünüyorum. Süpriz yapabilecek bir isim olarak gözüme çarpan safkan ise; 12 – MAHZEN altılıyı devire kadar götürür…

4. KOŞU: 7 – KEREMCAN ilk önereceğim isimdir. Daha sonra; 9 – ZEYBEKŞAH ve 1 TUMBULEFE en ciddi rakipler olarak görünüyor.

5. KOŞU: 4 – STEEL HORSE günün bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 4 – KAVALA GIRL ve 9 – MANDARIN ilk atlar olarak kuponlara yazılmalıdır. Sanırsam bu iki attan birisi potoya kendini atar. 

7. KOŞU: 2 – GAUNOS etkili jokeyi ile bu defa daha rahat kazanmaya yakın isim. Yalnız gene geçen ki yarışını sergilerse 11 – BIÇKIN BEY (15 ile ekürü) bu defa BAŞ FARKI ile yarışı vermez, alır… Bu iki safkan arasında geçeceğini düşünüyorum.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.