31 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

ÇARŞAMBA günü at yarışı programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat 18:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 19:00'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim.

31 Ağustos 2016 Çarşamba gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 2. Koşu'da "MY VOLGA BOATMAN KOŞUSU" olacaktır. 31 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 koşusu ile İSTANBUL'da 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için bahis yapılabilecektir. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu mücadelede; 09.04.2016'daki yarışta TANATAR , ERBABAM gibi rakiplerini geride bırakarak birinci gelmeyi başaran 7 – ŞAHİN TEPESİ 1.18.46'lık derece ile koşuyu kazanmıştı… Yine ŞARTLI-5 , yine 1200 mt. mesafe ve yine aynı jokeyi ile izleyeceğimiz bu yarışta bakalım ŞAHİN TEPESİ formunu hala koruyormu… Eksik koşması halinde zaten rakipleri belli 1 – TANATAR ve 3 – ERBABAM dileyen kuponlarına ekleyebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların KV-6 yarışı ile VELİEFENDİ Hipodromunda YEDİLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1300 mt.'lik kum pistte start alacak olan 6 safkanın birincilik çekişmesinde; 1 – ANDIAMO yine günün favorisi olarak, yedili oyunu için kuponların sığınacağı liman olabilir. Son koştuğu yarışında uzak ara kazanmayı başaran ANDIAMO yine aynı pistte aynı mesafede, A. KURŞUN idaresinde potoya uzanmasını bekliyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-17 mücadelesi ile ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Son yarışını aynı jokeyi ile 61 Kg. ağırlıkta kazanan 6 – BABA ATLI bu defa 53 kg. ile daha rahat potoya uzanması gerekiyor… Lakin altılının ilk ayağı olduğu için belki tek atmak istemeyen yarışseverler olabilir. O yüzden rakiplerini sıralamak gerekirse; 7 – CANKURTBEY ve 1 – MERTADAM (8 ile eküri) hata kollayacak ve en yakın takipçileri olacak isimlerdir. 2 – DERİN SULTAN burada tabela yapabilir diye düşünüyorum ama ters bir safkan ne olur ne olmaz diye geniş kuponlarında yazmasını önereceğim…

4. KOŞU: İSTANBUL'da BEŞLİ GANYAN oyunu; 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile başlayacaktır. 2000 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan bu yarışta; 7 – UÇANKRAL , 6 – NEVCİHAN ve 8 – BİLGEKURT öncelikli olarak koşuda şanslı bulduğum isimlerdir. En ciddi rakipleri ise; 4 – SİBİRYALI , 1 – TOROS ASLANI ve 10 – TORNACI hata kollayacak isimlerdir.

5. KOŞU: Günün ilk MAIDEN koşusu DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağında karşımıza çıkmaktadır. Dokuz 2 Yaşlı İngiliz safkanlarının birincilik için çekişeceği bu zorlu mücadelede; 6 – EXOTIC PRINCESS ve 7 – LUSINGA kazanmaya en yakın ikili gibi duruyor. Rakip eklemek isterseniz; 4 – VICTORY FLIGHT , 8 – TOUCHDOWN ve 3 – NİZAMİ sonraki şanslı isimler olarak görünüyor.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ise; Yine 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılacaktır. 5 – REDENTOR günün ilk bankosu olarak burada tuttuğum bir isimdir. Rakiplerini bu uzun soluklu yarışta geride bırakarak kazanacağını düşünüyorum.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-3 yarışı ile İSTANBUL'da TABELA AYAĞI'nı izleyeceğiz. 2100 mt.'lik kum pistte yapılacak olan bu mücadelede ise; 1 – ALLSHANTI ve 2 – BÖRTEÇİNE ikilisinden birincilik bekliyorum. Eksik koşmaları halinde veya jokey hatasına maruz kalmaları sonucu ise 5 – WHO IS THAT CHICK adından söz ettirebilir… Sürpriz için 8 – SEYİR diyorum.

8. KOŞU: Günün son ayağında yine bir MAIDEN mücadele bulunmaktadır. Halis bey'in bu kadar ısrar ile bir ata binmesinde kesin birşey vardır… 10 – WIN STAR WIN bu defa potoya girmesini hep birlikte bekleyelim…

31 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 6 – BABA ATLI // 7 – 1 // 2

2. AYAK: 7 – 6 – 8 // 4 – 1 – 10

3. AYAK: 6 – 7 // 4 – 8 – 3

4. AYAK: 5 – REDENTOR (BANKO)

5. AYAK: 1 – 2 // 5 // 8

6. AYAK: 10 – WIN STAR WIN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.