31 AĞUSTOS 2016 – ELAZIĞ ALTILISI

Çarşamba günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 15:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

31 AĞUSTOS Çarşamba Elazığ Hipodromunda 8 koşulu bir program bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 5. Koşuda ekranlara gelecek olan "ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU'dur." 31 Ağustos Elazığ at yarışı tahminlerim şu şekildedir;

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 9 – SEMAKIZI ve 7 – GÖKÇEDAĞ (6 ile eküri) öncelikli olarak kazanmasını beklediğim safkanlardır. Rakipleri ise; 1 – HECOANA , 2 – KINALI BEBEK ve 4 – PARABOL olacaktır…

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde ise 1 – BORBORE'nin rakiplerine üstünlük sağlamasını bekliyorum. Eksik koşması halinde ise; 3 – JOLLY ROGER en ciddi rakip olup, 8 – KURTAR ZEYNA hata affetmeyecek bir isimdir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ALTILI GANYAN ayağı da yine MAIDEN mücadele ile başlayacaktır. 1 – BABA ABDULLAH ve 7 – GÜLŞİLAN koşunun önde gelen isimleri olarak kuponlara ayrımsız şekilde yazılmalıdır. 

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 yarışı ise BEŞLİ GANYAN ayağını oluşturmaktadır.1200 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu koşuda; Önceki koşularda geçemediği rakiplerinden fırsat bu fırsat sıyrılmış durumda olan 5 – TIME OF FLIGHT yarışı kazanmaya en yakın safkan olup, günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

5. KOŞU: ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU günün en önemli yarışıdır. DÖRTLÜ GANYAN ayağının başlangıç koşusunu oluşturan bu önemli yarışta; 3 ve Yukarı İngiliz atların AÇIK A-3 mücadelesini izleyeceğiz. 1 – BAWIKAL , 3 – BRAVE GREY ve 11 – TRENDSETTER öncelik vereceğim safkanlar olup kuponlar da göz ardı etmemenizi öneririm. Rakip olarak ise; 4 – CONCRETE , 9 – TIME FEEL , 12 – ZAHAN , 10 – TORO TORO ve 2 – BLACKS WINNER geniş kuponlar da yer verilmelidir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların KV-7 mücadelesi ise 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. Son yarışlarını uzak ara kazanarak formunu sürekli geliştiren 2 – CAPPADOCIA (4 ile eküri) günün bir diğer bankosu olacaktır.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesinde; 16 – ABELARD (2 ile eküri) koşuyu kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir… Eksik koşması halinde ise; 1 – BROKEN ARROW , 9 – SIMENTAL , 5 – GALLOPING WISDAM , 7 – MARUF BEY , 8 – CITYS PRIDE , 3 – BELENGEZ ve 4 – ESENPOYRAZ ciddi rakipleri olarak görünmektedir.

8 KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-14 yarışı ile ELAZIĞ'da günün son startı verilecektir. 4 – TOMO AĞA günün bir diğer bankosu olarak önerebileceğim safkandır.

31 AĞUSTOS 2016 – ELAZIĞ ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – 7

2.AYAK: 5 – TIME OF FLIGHT (BANKO)

3.AYAK: 1 – 3 – 11 // 4 – 9 – 12 – 10 – 2

4.AYAK: 2 – CAPPADOCIA (BANKO)

5.AYAK16 – ABELARD // 1 – 9 – 5 – 7 – 8 – 3 – 4

6.AYAK: 4 – TOMO AĞA (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.