30 OCAK 2018 – ADANA ALTILISI

30 Ocak SALI günü ADANA Yeşiloba Hipodromu’nda 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE Oyunu 1. Koşu ile saat 18:00’de,  ALTILI GANYAN Oyunu ise 2. Koşu ile saat 18:30‘da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

30 OCAK 2018 Salı akşamı ADANA’da 7 koşulu program ekranlara gelecektir. 30 Ocak 2018 (30.01.2018) Adana at yarışı tahminimiz;

 1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 Yaşlı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 koşu ile ADANA’da programın ilk startı olan YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLASE ayağı ekranlara gelecektir. ÇELİK kardeşler el ele fotoya kadar giderler orada canı isteyen birinci canı isteyen ikinci olur. 2 – YOLDAŞHAN ve 3 – ÇELİKKALKAN ikilisini birlikte değerlendirmenizi öneririm.

 2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR. 3 Yaşlı 11 İngiliz atları 1300 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-1 mücadelesiyle yarış hayatlarına merhaba diyeceklerdir. Aynı zamanda ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan koşuda; İşte MAIDEN’dan daha da zor bir yarış bizleri bekliyor ki bundan iki tane var program içerisinde şimdiden söyleyeyim… İlk defa piste çıkıyorlar… Jokeye göre mi ? Galoba göre mi ? derseniz, her ikisini de göz önünde bulundurmak gerekiyor hatta orjinler bile devreye girecektir. Favori gösterilen at startta oturabilir, starta girmeyebilir, üstündekini atabilir aksilikler vs. vs. En iyisi gelebilecek iki atı önereyim, devamına tuttuğunuz safkanları siz ekleyin. 7 – VANCOUVER galop olarak ilk dikkatimi çeken isim oldu… Küçük kupon yapacaklar bu ayağı tek atıp, rahat bir altılı kurgulayabilirler… Ama dediğimiz gibi neyin ne olacağı belli olmayan bu yarışa rakip için 2 – CHEHALIS (türkçe okunuşu çiğ halis sanırım… bana birini hatırlattı, neyse) yazıp geçelim. İlla sürpriz arayanlara yine galoplardan hareket ederek iki isim bulduğumu belirteyim… 1 – BOTANBEY ve 4 – OCEAN DRIVE dikkat ediniz.

 3. KOŞU – (BEŞLİ GANYAN) : 4 ve Yukarı İngilizlerin 1900 metrelik kum pist üzerindeki SATIŞ-1 yarışında; 10 safkan start alacaktır. Adeta dökülen grupta 1 – DISTANT RISING‘e mecburen güveneceğiz… 

 4. KOŞU – (DÖRTLÜ GANYAN) 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesi 1900 metrelik kum pistte yapılacaktır. 10 safkanın birincilik çekişmesini izleyeceğimiz bu zorlu yarışta; 1 – FÜLANE , 3 – DORUGÜZEL , 4 – ŞELALE , 9 – TEZGEL GÜR ve 2 – SANGAM‘ıda yazarsak burası kapalı gibi olur… 7 – LEYLAŞKA‘yı geniş kuponlara ters bir at olduğu için sürpriz olarak önereceğim.

 5. KOŞU – (ÜÇLÜ GANYAN) 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-5 koşuya; 4 ve Yukarı İngiliz atları katılacaktır. Kazandığı yarış sonrasını formunu koruyan ve aynı binicisiyle tekrar start alma avantajını yakalamış olan 6 – SALAMIS günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

 6. KOŞU Programın ikinci ŞARTLI-1 yarışıyla tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1300 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 3 Yaşlı 11 İngiliz atı start alacaktır. 1 – BALISTIC BULLET , 3 – BOONIE CLYDE ve 4 – DEHRİ DANCER öncelikli olarak kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. 8 – KING VOICE , 11 – GOLD DROPS ve 5 – FAHRONİ sürpriz için geniş kuponlarda yer almalıdır.

 7. KOŞU 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesiyle ADANA’da programın son koşusu başlayacaktır… 1500 metrelik kum pist üzerinde yapılacak yarışta; 5 – ANADOLUKAN , 8 – BUZUL , 9 – ÖZKARA , 3 – KARA KANTOS , 7 – TAMER REİS ve 10 – ÇAKIRALİ bu mesafelerde başarılı sonuçlar alan safkanlar oldukları için ayrımsız bir şekilde kuponlara yazılması gerektiğini düşünüyorum.

30 OCAK 2018 – ADANA ALTILI ŞABLONU: banko at yarışı

  1. AYAK: 7 – VANCOUVER // 2 // 1 – 4
  2. AYAK: 1 – DISTANT RISING (BANKO)
  3. AYAK: 1 – 3 – 4 – 9 – 2 // 7
  4. AYAK: 6 – SALAMIS (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 3 – 4 // 8 – 11 – 5
  6. AYAK: 5 – 8 – 9 – 3 – 7 – 10
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.