30 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 30 OCAK 2016 CUMARTESİ günü yarış programında 6 koşu bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Gün geliyor ÜCRETSİZ TAHMİN SİTEMİZ’de www.altilim.net adresinde ganyanlı tekler sunabiliyoruz. Ama gün geliyor gelen atlara aklımız sırrımız ermiyor… Belki at çok hazırdır, belki biz hazır değilizdir. Bu konu çok tartışmaya açık ve ucu bucağı olmayan mevzular… İşin içine girince çıkılmayacak hal aldığından biz yine sizlere gelebilecek en iyi atları sunmayı hedefliyoruz ve veriyoruz. Emin olun hiç bir yerden yardım veya duyum almıyoruz… Tamamen kendi çalışmalarımız sonucu ve takip ettiğimiz safkanları sizlere tek olarak öneriyoruz… 29.01.2016 Kocaeli koşularında 3 tek sundum… MAKBET , BAHTIŞAHANE ve GRİKURT… Maalesef en yıkılmayacak at olan, en güvenilen MAKBET yıkıldı… ve diğer TEKLER geldi… Gönül isterdi ki verdiğimiz her BANKO sizler için gelsin ama maalesef böyle birşey bu Oyunda söz konusu değil. Bizler de yarışseveriz ama ben eminim sitemizde bizlerin teklerini değerlendiren saygıdeğer yarışçılar mevcuttur. Çok güzel bir ikramiye verdi. Bizlerin son 2 teki ile altılı kurabilenler eminim, emin olmak isterim ALTILIYI bulmuşlardır… Evet 30 OCAK 2016 Adana Tahminlerimize geçelim… Lafı gene uzattık uzattık, sizleri de sıkmak istemeyiz. 

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 9 – SILASU kazanmaya en yakın safkan olarak benim çalışmalarımda ilk at çıkmıştır. En ciddi rakibi 2 – BÜNYAN olacaktır. Bu iki isim beklenilen yarışı veremezse devreye girecek safkanlar; 3 – HAYAT NUR , 4 – TUŞ KİLİDİ ve 7 – DULOCAN hata affetmeyecektir. Bu koşuda iki atın handikap puanı diğer atlara oranla çok yüksektir. TUŞ KİLİDİ ve DULOCAN muhakkak değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

2. KOŞU: 5 – BUĞRACAN , 6 – ARASHAN , 11 – AĞASOYLU ve süpriz yapabileceğini düşündüğüm 9 – NEPAL altılının ikinci ayağı için yeterli olacaktır.

3. KOŞU: 2 – COFFEE BEAN günün bankosu olacaktır. 

4. KOŞU: 2 – KREACHER usta jokeyi G. KOCAKAYA ile birinciliğe en yakın safkan. Eğer istediği tempoyu yakalayamaz ve es kaza yarışa adapte olamazsa o zaman rakipleri devreye girerler… 1 – FOREVER HERE (3 ile ekürü) ve 4 – FLYING BIRD geniş kuponlar da yer alabilir.

5. KOŞU: 3 – BURÇAKHAN ya tek olur ya da güzelce burayı HEPSİ diyerek rahat rahat izleriz.. Çünkü; BURÇAKHAN olur da gelmez ise burada korkarım süprizin kralını yaparlar…Benim görüşüm 3 – BURÇAKHAN ilk at olmak koşuluyla HEPSİ diyorum. Yarın herkes bu safkana sığınacak ama bu aralar neler olduğuna anlam veremediğimiz için diğer ayaklarda ki tek verdiğim isimler üzerinde bu ayağı kapamayı tercih ettim. Tabiki görüş sizin, kupon da sizin olacağı için tuttuğunuz safkanları yazarak geçebilirsiniz.

6. KOŞU: 1 – DERSPLAY , 2 – MY HEART , 3 – FIRE PIECE , 4 – KEMPES , 8 – LASER BOY , 11 – ARAS EFE ve 12 – ÖRÜMCEK ADAM bu koşu için yeterli olacak isimlerdir.

 

30 OCAK 2016 – ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 9 – SILASU // 2 – 3 – 4 – 7

2. AYAK: 5 – 6 – 11 – 9

3. AYAK: 2 – COFFEE BEAN (BANKO)

4. AYAK: 2 – KREACHER // 1 – 4

5. AYAK: 3 – BURÇAKHAN // HEPSİ

6. AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 – 8 – 11 – 12

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.