30 MAYIS 2016 – ADANA ALTILISI

30 MAYIS 2016 – ADANA ALTILISI

30 MAYIS 2016 PAZARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile Saat: 19:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

Pazartesi günü Adana günün ikinci yarış yeri olarak ekranlara gelecektir. Gece yarışlarında 8 koşulu bir ADANA programı ile yarışseverler ALTILI heyecanına kaldıkları yerden devam edeceklerdir. 30 MAYIS 2016 PAZARTESİ Adana at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU: Adana’da ilk üçlü ganyanın başlangıç ayağını oluşturan 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesinde; 2 – BERATINKIZI öncelikli olarak MAIDEN’a veda etmesini beklediğim safkandır. Rakipleri ise; 10 – NUR KIZI , 5 – GÖKNİL ve 9 – MODERNISTA olarak görüyorum. Sürpriz için; 8 – KOŞAN HATUN ve 4 – DEAR NANCY değerlendirilebilir. Bu zorlu koşuda yukarıda önerebileceğim isimlerin dışında bir safkanın gelmesi zor gibi ama olmaz diye birşey yok. MAIDEN mücadele her sonuca açıktır. Bu yüzden önceliği olan safkanı ve rakiplerini sundum. Daha sonra sürpriz yapabilecek safkanları sizlere önerdim. Kurgunuza hangisi yatkın ise onları değerlendirin.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Araplar ŞARTLI-4 mücadelesi ile ADANA’da yedili ganyan oyunu başlayacaktır. Son koşusunda MAIDEN’a veda ederken çok rahat bir birincilik elde eden 1 – KOZAN DAĞI bu koşuda ilk önereceğim isimdir. Rakip arayanlar; 4 – BİRSENKIZI ve 3 – BERRACAN değerlendirebilirler.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi 1700 mt.’lik çim pistte gerçekleşecektir. Bu koşu ile ADANA’da altılı ganyan oyunu ekranlara gelecektir. 1 – ATEŞ BÖCEĞİM ve 6 – KOMBİN arasında birincilik çekişmesi olacağını düşündüğüm koşuda; Son yarışını beğendiğim 7 – MAGIC GIRL ve 2 – GOLD SADDLE ciddi takipçileri olacaktırlar. Son çim yarışında 3 – JOLI COUER çok az farklarla yarıştan beşinci olarak ayrılmıştı. Bu koşuda mesafenin uzamasıyla tatlı sürprize imza atabilir.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizler HANDİKAP-15 mücadelesinde; 2 – İSTİRK koşuda öncelik tanıyacağım isimdir. Bu yarışta etkili bir performans sergilemesini bekliyorum. Rakipleri ise; 7 – ATLANTIC OCEAN , 6 – KOMEDYEN ve 3 – VICTORY CHARM kuponlara ayrımsız yazılmalıdır. Bu safkanları nereden bulduğumuza gelecek olursak. Adana’da 1300 mt.’lik derecelerini incelediğimde bu dört safkan öncelikli olarak ön plana çıkan isimler oluyor. Sürpriz arayanlar için; 10 – KANPARNA ve 1 – LEGEND OF CARIA değerlendirilebilir.

5. KOŞU: Son koşusunda güzel bir ikincilik ile yarıştan ayrılan 6 – SOĞUKKANLI günün en sağlam bankosu olacak gibi duruyor. Bakalım bizleri yanıltmadan potayı bulabilecek mi…

6. KOŞU: Bu pist ve mesafede rakiplerine göre iyi bir derece yapan 8 – TOZAN sevdiği çim pistte günün bir diğer bankosu olarak sizlere önereceğim isimdir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesinde; Adana’da 1300 mt.’lik çim pistte başarılı bir yarış sergileyen 1 – KÜÇÜK MATRA aynı pist ve mesafede çıkacağı bu yarışta kazanmaya en yakın safkandır. En ciddi rakipleri; 3 – FORT LAUDERDALE ve 4 – KAZİMBABA olacaktır. Sürpriz için; 8 -BELIVE , son koşusunda ağır kilo ile üçüncü bitiren 13 – SHARK ATTACK bu defa hafif kilo avantajını kullanabilir. 

8. KOŞU: 3 – DİLŞEKER ve 5 – AZAT KUŞU koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm ikilidir. Bu ikilinin eksik koşması halinde; 10 – KIŞGÜLÜ ve 6 – SARIBİRGÜL devreye girebilecek diğer şanslı isimlerdir. 

30 MAYIS 2016 – ALTILI GANYAN ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 6 // 7 – 2 // 3
  2. AYAK: 2 – İSTİRK // 7 – 6 – 3 // 10 – 1
  3. AYAK: 6 – SOĞUKKANLI (BANKO)
  4. AYAK: 8 – TOZAN (BANKO)
  5. AYAK: 1 – KÜÇÜK MATRA // 3 – 4 // 8 – 13
  6. AYAK: 3 – 5 // 10 – 6

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!