30 MART 2018 – KOCAELİ ALTILISI

30 Mart 2018 CUMA günü KOCAELİ KARTEPE Hipodromu’nda 6 Koşulu gündüz yarış programı ekranlara gelecektir. ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır.

30 Mart Cuma 6 koşulu programın ile KOCAELİ KARTEPE HİPODROMU 26. Yarış gününde ekranlara gelecektir. 30 MART 2018 (30.03.2018) Kocaeli at yarışı tahminlerine geçelim…

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 yarışı 1400 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. KOCAELİ’de ALTILI GANYAN heyecanının başlayacağı bu koşuda; 9 safkan birincilik mücadelesi verecektir. 7 – HILL HEAD ciddi takip ettiğim isimler arasında yer alıyor… KOCAELİ’deki yarışlarında başarı ve aşama kaydeden HILL HEAD küçük kuponlara tek olarak önereceğim isimdir… Tabi notlarım arasında 2 – AYTEMİZ‘de var, unuttum sanmayın. Rakip olarak bunları sıralarken AYTEMİZ’i en başa koyarım… 8 – DUKE OF ISTANBUL ve 1 – HARPUTLUNUN OĞLU ve 6 – ROYAL CAPUCINO sonraki şanslılar olup, geniş kurgularda değerlendirilmesi gerekir.

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR. 5 ve Yukarı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 yarış ile BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. Karışık geçeceği zaten başından belli gibi, günün ganyanı mevzusu var… 2 – KRALINADAMI , 3 – SAYGON , 1 – KIRMIZIKAYA , 4 – VASEEM , 10 – SERHASAN ve 8 – KURYE sıralamasını bütçeniz el verdiği şekilde değerlendirmenizi öneririm.

3. KOŞU: 3 Yaşlı 7 İngiliz atının katılacağı, 1500 metrelik kum pistte ekranlara gelecek ŞARTLI-4 mücadelede; İZMİR , BURSA tekrar İZMİR tekrar BURSA derken atın bütün dengesiyle oynadılar… Kim mi? 1 – ZAFER MEYDANI tabiki. Tamam yarış kovalıyorlar, yakaladıklarında getirecekler diye düşünüyoruz ama gelebileceği yerlerde ikincilik ile koşudan ayrılan ZAFER MEYDANI için kafalarda hep soru işareti var. Acaba özellikle mi yaptırılıyor ? İZMİR ve BURSA’dan sonra KOCAELİ’ye gelen ZAFER MEYDANI’nın kazanmasını bekliyorum. Aslında önceki iki yarışında da tezgaha geldi gibi de neyse. Yani Mehmet KAYA üzerindeyken iki defa bu safkanı BANKO verdik, ikisinde de ikinci oldu bizleri yaktı. Şimdi Ö. GÖNÜLTAŞ ile ben nasıl banko vereyim, haklı olarak diyecekler ki Mehmet’in getiremediği atı bu arkadaş mı getirecek. Benim şablonda yine BANKO olarak tuttuğumu belirteyim. Sizler isterseniz rakip yazın diyeceğim ama 7 safkan koşuyor, hadi birini yazdık geriye kalır 6 at… Çoğu da birbirini geçmiş isimler, seç beğen al oyna. 

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusuyla birlikte ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde yapılacak yarışta; Mesafesinde koşan 2 – WINNER FACE birinciliğe daha yakındır… En ciddi rakibi ise 3 – CAPTAIN STEEL olacağını düşünüyorum.

5. KOŞU: 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek tabela ayağında ise; 13 safkanın katılacağı ŞARTLI-3 mücadeleyi izleyeceğiz. 1 – DARK BOY ve 2 – DAY KING birer adım öne çıkan isimlerdir… Birinciliği bu ikili arasında geçeceğini düşünüyorum. Lakin oldu da kurgu tersine döndü diyelim sürprizi kim yapar sorusunu duyar gibiyim… Cevap olarak; 9 – APACH KHAN , 11 – HARPUTLU (özellikle pist ıslak olmaz ise sağlam koşar) ve 3 – KING BURAK diyebilirim…

6. KOŞU: KOCAELİ Hipodromu’nda programın son startı, MAIDEN koşu için verilecektir. 4 Yaşlı 14 Arap atının piste çıkacağı yarışta; 8 – KIZIMMELTEM yine burada öncelikli olarak MAIDEN’dan çıkmasını beklediğim ilk safkan olup, küçük kurgularda tek atılabilir… Rakip ekleyecekler ise; 1 – CENESİM (2 ile eküri) , 14 – TOKUŞ HANIM ve 11 – ŞERİFEBACI‘yı gözardı etmesinler derim.

30 MART 2018 – KOCAELİ ALTILI ŞABLONU  Kocaeli banko yarış tahmini

1.AYAK:  7 – HILL HEAD // 2 – 8 – 1 – 6

2.AYAK:  2 – 3 – 1 – 4 – 10 – 8

3.AYAK:  1 – ZAFER MEYDANI (BANKO)

4.AYAK:  2 – WINNER FACE // 3

5.AYAK:  1 – 2 // 9 – 11 – 3

6.AYAK:  8 – KIZIMMELTEM // 1 – 14 – 11

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.