BURSA'yı sevmemizin sebebi hep bizi çevresinde dolandırmasıydı. Biraz peşinde süründürdü, biraz yakalattı. İşin özü tahminlerimde de en rahat BURSA'ya oyun verebiliyorum. Stresim daha az oluyor. Sevdiğim için sanırım, programları hoşuma gidiyor. 30 Mart 2016 Bursa at yarışı tahminlerimiz ile sizlere az da olsa harçlık kazandırdık. Evet şablonumuz küçüktü, ben şahsen kendime göre düzenlediğim kupon 2.16 kuruşluktu. Ama sizlere sunduğum şablondaki ilk atları yazarak oynadım. Farklı bir şey oynamadım. Sizlere ne sunuluyorsa tarafımızdan da aynısı oynanıyor emin olun. Bizler yarışsevere kazandırmanın heyecanı içerisindeyiz. Küçük kuponlar ile harçlık çıkarttırabiliyorsak ne ala… Bazıları gibi 100 – 200 liralık kuponlar sunup biz tutturduk, VİP üyelerimize verdik vs. demiyoruz. Bizim VİP üyelik sistemimizde yok, ücretli kupon satışımız da yok. Biz ne biliyorsak burada yorumlarla paylaşıyoruz. HEMDE ÜCRETSİZ OLARAK. Kıskananlar ne yapar bilemiyorum ama biz yarışseveri seviyoruz, yarışları seviyoruz… Bu heyecanı paylaşmaktan da gurur duyuyoruz…

30 MART 2016 – BURSA ALTILISI

Adsız

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.