30 MART 2016 – BURSA ALTILISI

BURSA 30 Mart 2016 Çarşamba günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. koşu ile saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Herşey bir tarafa BURSA bir tarafa… Nedense BURSA yarış programları daha böyle güzel görünüyor gözüme. Belki de hep yaklaşıp ama bir türlü yakalayamayıp beşte kaldığımız program olduğu içindir. Ama yakaladıklarımız da var tabiki. BURSA at yarışı tahminlerini yazarken daha rahat bir şekilde çalışma yapıyorum. Diğer programlara söz veremem ama onlara da elimden geldiğince stresli de olsa çalışıp sizlere sunuyorum. Bakalım 30 MART Bursa at yarışı tahminlerimiz ile sizlere neler kurgulayabileceğiz. Eminim bizim tahminlerin üzerinden yola çıkarak çoğu kişi burada yorumlarda da belirtenler oluyor, tutturuyorlardır. Çünkü; Biz sadece şablon olarak sunduğumuz için ufak bir altılı kurgusu oluyor, siz değerli yarışseverlerimiz de kendi tuttuğu safkanları ekleyerek şanslarını iki kat daha artırmış oluyorlar. Hadi bakalım rastgele diyelim ve başlayalım. Yedi koşulu bir Bursa programı…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin 2000 mt.’de ŞARTLI-3 mücadelesi ile yedili oyunu başlamaktadır. Bu tabiri caiz ise genelde biz öyle derdik boş koşu için önerim; 2 – GRUMPY banko olarak yazılabilir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılı ganyanın başlangıç ayağı olan bu koşu ise 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile ekranlara gelecektir. Yine uzun mesafeli bir koşu olan bu yarışta; 4 – LİKAPA ve 3 – FINE HONOR ilk tuttuğum safkanlardır. Bu iki safkan beklenileni veremez ise; bu ayak karışır. He ne kadar derseniz ya favori dişi safkan çıkıp gelir, yada please konumundaki at gelir. Ben favoriyi ve pleaseyi ön planda tutmadığım için sizlere önermiyorum ve isimlerini de burada yazmıyorum. Ama dilerseniz önerdiğim safkanların yanına tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz.

3. KOŞU: MAIDEN mücadele ile beşli ganyan ayağı başlamaktadır. Burada kazanmaya en yakın gördüğüm safkan 3 – KEMALİM (10 ile eküri) daha sonra şans verilebilecek isimler ise; 8 – FATİ , 1 – ÇİFTÇİ REİS , 2 – HERR ATAKAN ve 6 – PAYASLI yazılabilir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Araplar ŞARTLI-4 mücadelesine altı safkan katılıyor. Burada 1 – YÜCELİR , 3 – MERTADAM ve 6 – RUAT arasında birincilik mücadelesi olacağını düşünüyorum. 

5. KOŞU: “JANDARMA KOŞUSU’nda” M. GÜNDÜZELİ’nin iyi bir şekilde idare ettiği taktir de 1 – DEMİRDÖVEN bütün safkanları sırtında taşıyacağına eminim. Bursa’da günün ilk bankosu olarak önerimdir.

6. KOŞU: Bir MAIDEN mücadele daha… Bu MAIDEN’lar hep korkulu rüya… Hangi atın ne yapacağı belirsiz oluyor maalesef. Bir program da iki tane MAIDEN mücadele bence fazla. Zaten bir tanesi için yeterince at yazılıyor bir de diğer bir MAIDEN oldu mu iyice kafalar milyon oluyor… Neyse bu koşuda önerebileceğim safkanlar; 5 – KAPTAN AMCA , 6 – MAKEDONYA ve 9 – POWER ON yeterli olacaktır görüşündeyim.

7. KOŞU: Geldik BURSA’da altılı ganyanın son ayağına. Biraz bana süpriz kokusu gelmedi değil. Bu yüzden sizlere sıralamalı olarak önereceğim, bütçenize uygun şekilde kendi kurgunuza eklersiniz. 1 – EL MİRADOR ve 10 – RACLETTE öncelikli olarak tuttuğum safkanlardır. Daha sonra; 2 – İRLANDA KARTALI , 4 – DREJAN , 3 – DANCO , 6 – ABİDİN EFENDİ ve 8 – APALBA değerlendirilmeye alınması gereken isimlerdir.

 

30 MART 2016 BURSA ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – 3

2.AYAK: 3 – KEMALİM // 8 – 1 – 2 – 6

3.AYAK: 1 – 3 – 6

4.AYAK: 1 – DEMİRDÖVEN (BANKO)

5.AYAK: 5 – 6 – 9

6.AYAK: 1 – 10 // 2 – 4 – 3 – 6 – 8

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.