30 KASIM 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu‘nda 30 Kasım Cumartesi (30.11.2019) günü akşam yarışı olarak ekranlara gelecek 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 3. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

30 Kasım 2019 İSTANBUL 4. Yarış gününde; 8 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı 11 İngiliz atının yarış hayatlarına merhaba diyecekleri ŞARTLI-1 mücadele ile Altılı Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak bu koşuda; 3 – MAVİ KILIÇ gerek orjin gerek galopları ile yarışı kazanma konusunda birinciliğin güçlü adayı olarak öne çıkan ilk isimdir… Tabi ki ilk defa start alacak safkanlar arasından bir ata bu kadar güvenerek banko yazmak, küçük kupon yapan yarışseverlerin tercihidir… Normal koşullarda 1.05’e koşsa da her zaman risk vardır. Starttan çıkma, jokey düşürme veya hiç starta girememe gibi problemler her daim göz önünde bulundurulmalıdır. O yüzden bu ayağı sağlama alma adına 8 – BELLA VITA , 9 – CHICHARITO , 10 – DIFFERENTE ve 11 – MY THALIA geniş oyun yapanların değerlendirmesini öneririz. 

4. KOŞU: CELALETTİN ÇUBUKÇU KOŞUSU KISA VADE-8 yarışı ile Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 3 ve Yukarı 13 İngiliz atı birincilik için sahaya çıkacaktır… 7 – AGERA , 13 – JACK SPARROW , 4 – MY BILLIONAIRE , 3 – KIZIL TÜY ve 2 – IMPULSIVE kazanması en muhtemel isimler olup ve kuponlara ayrımsız yazılması gereken safkanlardır.

5. KOŞU: 3 Yaşlı 16 İngiliz safkanın 1500 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/Dişi mücadelesiyle Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 2 – REY ve 4 – MISTER PERFECT çalışmalarımızda kazanmasını beklediğimiz isimler olarak gözükmektedirler. Sürpriz arayanlar ise; 11 – GREEN VALLEY ve 10 – ÇEŞANLIKIZ takibe alabilirler.

6. KOŞU: Günün bir diğer ŞARTLI-1 yarışı ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek zorlu sınavda; Başarılı galoplarıyla önplana çıkardığımız 11 – WIN FOR ELİF‘i günün ilk bankosu olarak önereceğiz.

7. KOŞU: 4 Yaşlı 13 Arap atının katılacağı HANDİKAP-16/DHÖW yarış ile tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. 1300 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; Kilo avantajları açısından 9 – KARAGÜL BEYİ ve 13 – LAZ OĞLUM ikilisinden birincilik beklediğimizin altını çizmek isteriz… Dileyen koşuda ağır kilolu favori ve plase konumunda ki safkanlara da yer verebilirler… Bizlerin amacı çalışmalarda öne çıkan ve gelirini yüksek gördüğümüz isimleri sizlere sunabilmektir. Zaten son koşularını incelerseniz rakiplerinin yarım boy gerisinde yarışı tamamlayan isimler olduklarını gözlemleyebilirsiniz.

8. KOŞU: 3 Yaşlı 18 Arap safkanın 1300 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-14/DHÖW mücadelesiyle günün son startı verilecektir. Son iki koşusu’nda birinciliğe çok yaklaşan ama fotoda yarıştan ikinci olarak ayrılan 16 – KURTULUŞBEY‘e dikkat ediniz. Uyumlu pilotu ile bu defa şeytanın bacağını kırabilir… En ciddi rakibi olan 4 – ÖZGÜNSTONE ise hata kollayacak safkandır… 

30 KASIM 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 3 – MAVİ KILIÇ // 8 – 9 – 10 – 11
  2. AYAK: 7 – 13 – 4 – 3 – 2
  3. AYAK: 2 – 4 // 11 – 10
  4. AYAK: 11 – WIN FOR ELİF (BANKO)
  5. AYAK: 9 – 13
  6. AYAK: 16 – KURTULUŞBEY // 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.