30 KASIM 2016 – DİYARBAKIR ALTILISI

ÇARŞAMBA günü Diyarbakır at yarışı programında 7 koşu bulunmaktadır. 7'li Ganyan oyunu 1. Koşu ile 13:30'da, ALTILI GANYAN oyunu ise 2. Koşu saat: 14:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar…

30 Kasım ÇARŞAMBA günü DİYARBAKIR 7 Koşu ile gündüz ilk yarış programı olarak ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 3. Koşu'da "DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSU" olacaktır. 30 Kasım 2016 (30.11.2016) Diyarbakır at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile DİYARBAKIR'da YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için günün ilk startı verilecektir. Daha önceden bu pist ve mesafede start alarak 1.27.40'lık dereceye sahip olan 7 – ULAŞTAY ve 1.28.17 yapan 2 – DEMİRKIR HAT ikilisini burada yazarak rahat bir yarış seyredebiliriz. Yanlarına tuttuğunuz atları ekleyebilirsiniz.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 yarışı ile ekranlara gelecek olan ALTILI GANYAN'ın ilk ayağında; 4 – ADALETKAYA ve 2 – KIRPAPATYA kuponlara ayrımsız olarak yazılması gereken koşunun kaliteli isimleri olup kazanmaya en yakın safkanlarıdır. Rakipleri ise; 1 – BÜNYAN ve 6 – KIMIZ geniş kuponlarda yer verilmesi gerekir.

3. KOŞU: DİYARBAKIR EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSU ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılacağı KV-7 koşu 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 1 – ATAŞTACUS ve 2 – LASER BOY birinciliğe bir adım yakıın duran safkanlardır. Tabiki önemli bir yarış olmasından ötürü; 4 – ONASSIS , 8 – TOMS TO TOMS , 9 – EBU EMİR (7 ile eküri) ve kısa mesafelerde etkili koşan 3 – NEW ALAÇAT yazıp, arkamıza yaslanalım derim… DAha da bunun dışına çıkarda başka sürpriz at gelirse burası DİYARBAKIR der geçeriz. Gelebilecek her atı yazdık favorisinden, sürprizine kadar… 

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu ile başlayacak olan DÖRTLÜ GANYAN oyununda; 5 – DEMİRGÜLLÜ ve 4 – PATUŞKA KIZI henüz yeni MAIDEN'a veda etmiş safkanlar olsalarda formlarını koruduklarından dolayı burada önplana çıkan isimlerdir. 3 – SONGÜLCAN ve 6 – LAPRAS ise buranın sürpriz safkanları olarak göz önünde bulundurulmalıdır.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atarın 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 mücadelede ise; Koştuğu mesafelerde tabela içlerinde yer almayı başaran 4 – ÇAKABEY bu defa mesafenin biraz daha uzaması ile daha şanslı olacağını inandığım bir safkan olup, günün ilk bankosu olarak sizlere önerimdir. 

6. KOŞU: DİYARBAKIR'da bir diğer MAIDEN mücadele tabela ayağında yer almaktadır. İnadım inat diyen 8 – YÜRÜSURHAT şimdi banko yazmayacağız ya bize inat gider birinci olur. Neyse hayırlısıyla MAIDEN'a veda etsinde tek biz banko yazmayalım. Rakiplerine geçiyorum hemen; 3 – KARAÇDAĞLI , 6 – ULUDAĞKAYA ve 5 – KIZMAZ OĞLU yazarak sağlama alalım. 

7. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-2 mücadelesi ile ekranlara gelecek son ayakta; 1800 mt.'lik kum pistte yapılacak olan yarışı izleyeceğiz. 6 – AĞA OSMAN kimine göre riskli kimine göre normal bir diğer banko safkanım olarak önerimdir… O kadar inceledim, baktım içlerinde elle tutulabilir yarış kazanmaya en müsait safkan olarak AĞA OSMAN'ı seçtim… Dört dönüm bostan, ayrılda gel OSMAN… 

30 KASIM 2016 – DİYARBAKIR ALTILI ŞABLONU:

1. Ayak: 4 – 2 // 1 – 6

2. Ayak: 1 – 2 // 4 – 8 – 9 – 3

3. Ayak: 5 – 4 // 3 – 6

4. Ayak: 4 – ÇAKABEY (BANKO)

5. Ayak: 8 – 3 – 6 – 5

6. Ayak: 6 – AĞA OSMAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.