30 KASIM 2015 – KOCAELİ ALTILISI

30 Kasım 2015 Pazartesi KOCAELİ 7 koşulu bir program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları için 1. Koşu saat: 14:30, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00 ‘de başlamaktadır. Yedili Ganyan ayağı ile tahminlere başlayacağım… Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 2 – AKYAZILI DİLA banko olarak öneriyoruz. 53 Handikap puanıyla artık MAIDEN koşacak bir at değil, yarın beyaz bayrak ayna yaparak gruptan birinci olarak ayrılacaktır. Zaten diğer atları da her koşuda arkasında bırakmış. Ama çıkmaya niyetli değilse hemen ensesinde yarışlar bitiren 6 – JAYLEE devreye girecektir.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) : 13 – MIZZEN OF TURKEY ilk at olarak önerebilirim. Çok kaliteli olduğunu ve kum koşularında başarılı sonuçlar elde ettiğini göz ardı edemeyiz. Bu grupta da işi rahat görünüyor. Rakip arayanlara önereceğim atlar; 12 – PEPE , 1 – MY DAUGHTER , 10 – DEKOLTE , 6 – NASRULLAH BEY.

3. KOŞU: 10 – GAUNOS , 3 – DREJAN , 7 – ABİDİN EFENDİ , 8 – BLACK IRON

4. KOŞU: 7 – TULUYHAN , 10 – BABA İLHAMİ öncelikli olarak bu grupta ilk isimlerdir. Daha sonra rakip olarak; 5 – HALİKARNAS , 6 – UNUTULMAZ büyük kuponlar da yer verilebilir.

5. KOŞU: 1 – TAMERCAN kalitesiyle ve anlaştığı jokeyiyle yine birinciliğe en yakın aday. Geçen koşusunda anlam veremediğim 2 – KÜLÜNK HAN nasıl çıktığı gibi bitirdi ve 10 lira ganyanla geldi çözmüş değilim. Orada DİDİ KOÇİ falan koşmadı ayrı bir konu. Karışıklık yarattılar ama neyse 🙂 Duymadık Görmedik Bilmiyoruzları oynuyoruz gene… Bakalım KÜLÜNK HAN yarın ne yapacak çok merakla bekliyor olacağım. Aynı şekilde çıktığı gibi bitirebilecek mi yoksa geçen gün yalandan mı koştu hep birlikte izleyip öğreneceğiz. Sıralamam şu şekilde olacaktır; 1 – TAMERCAN küçük kuponlarda tek olabilir. Rakip olarak; 2 – KÜLÜNK HAN , 3 – AS GRANDFATHER ve 6 – KING MURAT geniş kuponlar da yer verilebilir.

6. KOŞU: 6 – CANKUZEY bir önceki koşusunda çok başarılıydı. Kocaeli 1400 mt’de 5 BOY fark atarak rakibine kazanmayı başarmıştı. Bence formunun zirvesinde olan safkan ihmale gelmez. Rakip arayanlar için; 1 – DELİ MAVİ , 5 – LIGHT FOOT , 2 – ESQUELA

7. KOŞU: KOCAELİ’de son ayaktaki sıralamam şu; 1 – AĞAZAMANI , 2 – ALNASİPKAYA , 5 – HERGELE , 7 – VELİAHTIM , 8 – HAYAL DÜNYASI

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.