Dünkü Bursa programında 9 koşudaki tüm safkanların tamamını sizlere ön sıralardan verdik. Birinci ve ikinci altılı geldi. Geç kaldığımız Şanlıurfa tahminlerinde de ikinci altılıyı sizlerle buluşturup tulum çıkarttık. Safkanlar ve istatistikler oturduğunda daha güzel günler bizi bekliyor. Sizi üzmeyecek, kaybettiğinizde önemsemeyeceğiniz tutarlarda oynamanız bizim için çok önemli. Son olarak da gönlünüzden geçen isimlere öncelik vermeyi unutmayın 🙂 Sevgiler.

30 Haziran 2020 Salı günü başkent Ankara‘dan herkese merhabalar. 9 koşuluk yarış programında çift altılı ganyan oyunu oynanabilecek.

Birinci altılı ganyan 1.koşu ile birlikte saat 14:00’da ekranlara gelecek.

İkinci altılı ganyan 4. koşu ile birlikte saat 15:30’da başlayacak.

1.KOŞU – BİRİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Başkentte altılı ganyanın başlangıç ayağında 1100 kum pistte maiden mücadele ile başlıyor. İlk startında göz dolduran (1)ALEV TOPU aynı jokeyi Müslüm Çelik idaresinde ilk safkanım ve alternatif tek olarak değerlendirilebilir. Rakibi olarak ilk kez start alacak (8)YELTAYBEY‘i görüyorum. Eksik koşmaları halinde (5)SİVEREK HAN ve (4)KÜÇÜKAĞA devreye girebilir.

2. KOŞU

(9)GÖKYÜZÜ çok formda bir isim. Kum çim ayırt etmeden son 4 startını kazandı. 6 gün önce 1900 koştu safkan. Bugün 2200 de nefesi yeter mi? Biraz zor. O yüzden kuponumda bulundursam bile rakip yazmak istiyorum. Uzuna koşmayı seven isimlerden (1)HÜRADAM ve (3)TAŞRALI en iddalı rakipleri olur. (5)ACIDİLLİ FATİH ve formsuz bir dönem geçirse de uzunda bu grubu geçebilecek kalitede (6)AKTERNEJAT kollanmalıdır. ÖZBİLDEN normal şartlarda bu grubun en iddalı ismi olurdu ama yaklaşık 1 yıl arası var. Zaten jokey tercihlerinden de anlaşıldığı üzere bugün sadece nefes açacağına inanıyorum o yüzden kupona eklemeyeceğim.

3.KOŞU

1400 kum pistte KV7 koşuda son 2 startında geçilmeyen (7)SHORTY ve (1)WANWISA yarışın haklı favorileri olarak ön plana çıkıyor. Ancak bu ikiliye ek olarak (5)GRANADA‘ya da ben bir şans vermek istiyorum. (6)KOCA HATUN kaliteli bir safkan. Yarış hayatına çok etkili başlamış sonrasında ara vermek durumunda kalmıştı. Bugün covid19 arasını iyi değerlendirdiğini düşündüğüm, galoplarında fena görünmeyen dişi tayı da sürpriz isim olarak kuponumda bulunduruyorum.

4.KOŞU – İKİNCİ ALTILI GANYAN BAŞLAR.

12 gün önceki startında en dış kulvardan ve en gerilerden çok iyi bir sprintle gelmişti (3)ASHERA. Yarışı kazanabilirdi, bugün daha denk grupta yine sevdiği mesafe 1900 çim pistte formda jokey Ayhan Kurşun idaresinde start alacak. Aynı zamanda güçlü rakiplerine karşı kilo problemi yok. Ekürisinin de yardımıyla bu sefer kazanmasını bekliyorum. (3)ASHERA geçilmez.

5.KOŞU 

DOWN TOWN ile anneden kardeş (6)FAST RUNNER 2200 çim pistte ilk sırada gördüğüm isimdir. Rakibi olarak uzunda iyi işler yapabileceğine inandığı (5)BABA ÇAĞLAR‘ı görüyorum. Eksik koşmaları halinde (4)DEMİRKURT ve (2)MAGICIAN GOSHA devreye girebilir.

6.KOŞU

Son startını kazanan (3)ÜNLÜ MY DAUGTHER ön planda gibi görünse de bugün geçilebileceğini düşünüyorum. Rakibi ilk olarak (5)NOTERİN KIZI sonrasında (7)PRENSES HİRA olacaktır. Bu ikilinin de eksik koşması halinde Ayhan Kurşun ile start alacak (1)EL TIGRE devreye girebilir. Yeri olanlar için ise ilk startında iyi koşacağına güvendiğim (6)PEAKY BLINDERS eklenebilir.

7.KOŞU

Maiden mücadelede yine çok at yazılması gerektiğine inanıyorum. (2)CANFARUK ve (4)KÖSEF öncelikli taylarım olup eksik koşmaları halinde ilk startında ikincilikte kalan (6)MEMO AĞA devreye girebilir. (1)AĞAMSIN ve (8)ŞİNİN kollanması gereken diğer safkanlar olup sürprizi (7)PINAR OĞLUM yapabilir.

8.KOŞU

(8)FLYING BIRD Gökhan Kocakaya idaresinde start alacak. 53.5 kiloda uzuna koşmayı seven ve oldukça başarılı isim daha önce jokeyi ile 2/3 lük bir istatistiğe sahip. Aynı zamanda orjinini çok beğendiğim ARROW ile birlikte eküri koşacaklar. Çok güçlü rakipleri var. (6)SUN OF DAY ve son startını ölçü almadığım (1)PANCHMAHAL devreye girebilir. Ben Kocakaya ve safkana güveniyorum. (8)FLIYING BIRD ekürisiyle geçilmez.

9.KOŞU 

Kapanışta sürpriz bekliyorum ve dolu geçeceğim. Hatta mümünse hepsi yazın 🙂 (3)GÖKLERİN GÜLÜ ilk safkanım. Geçilirse çok isim yazacağım. (5)SELDA HANIM düzensiz koşuları olsa da kazandığı taktirde şaşırtmayacak bir isim olup sürpriz rakibi olur. (11)AYTEK ve (10)ÖZ NURAY sürpriz beklediğim diğer isimlerdir. (1)AYDANKIZ ve (2)OKTAYINOĞLU yeri olanlar için eklenebilir. (8)EFSANE ARTUN ve son olarak (4)CÖMERTOĞLU sıralamamı belirleyen isimlerdir.

 

30 HAZİRAN 2020 ANKARA 1. ALTILI KUPONU

1.AYAK – 1.KOŞU(1)ALEV TOPU // 8-5-4
2.AYAK – 2.KOŞU9-1-3-5-6
3.AYAK – 3.KOŞU(7)SHORTY // 1-5-6
4.AYAK – 4.KOŞU(3)ASHERA
5.AYAK – 5.KOŞU6-5-4-2
6.AYAK – 6.KOŞU3-5-7-1-6

 

30 HAZİRAN 2020 ANKARA 2.ALTILI KUPONU

1.AYAK – 4.KOŞU(3)ASHERA
2.AYAK – 5.KOŞU6-5-4-2
3.AYAK – 6.KOŞU3-5-7-1-6
4.AYAK – 7.KOŞU2-4-6-1-8-7
5.AYAK – 8.KOŞU(8)FLIYING BIRD
6.AYAK – 9.KOŞU(3)GÖKLERİN GÜLÜ // 5-11-10-1-2-8-4

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.