30 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

30 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 30 HAZİRAN 2016 PERŞEMBE günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:30’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

PERŞEMBE günü İzmir Şirinyer HİPODROMU 7 koşulu yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı olan “KONAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU” Altılı Ganyanın Dördüncü Ayağında ekranlara gelecektir. 30 Haziran 2016 PERŞEMBE günü İZMİR At yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile İZMİR’de gece yarışlarının ilk startı verilecektir. Bu koşu ile YEDİLİ oyunları başlayacaktır. 4 – LATINAGIRL üst üste yarışlardan ikinciliklerle ayrılmasından ötürü yine de ilk safkan olarak kuponlara yazılması gereken isimdir. Tabiki huy edindiği bu ikinciliklere güvenerek tek yazılmasına karşıyım. Rakipleri; 7 – ŞİİRSEL , 2 – DEMİRSEMA ve 3 – INDIGO değerlendirmeye alınması gereken safkanlar olarak görüyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İZMİR’de altılı ganyanın başlangıç ayağını oluşturan 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesinde 1 – DOMDOM ve 3 – DAYS OF THUNDER ikilisinden birincilik gelebilir. Rakipleri ise; 8 – NURİ BEY , 2 – OLIVE KING ve 4 – KING DORTHARK geniş kuponlar da değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyununa start verilecektir. 14 safkanın katıldığı bu zorlu koşuda; 6 – PRINCESS WESPORT alternatif banko olarak küçük kuponlara yazılabilecek bir safkandır. En ciddi rakibi ise; 1 – PAYASLI olacaktır. Sürpriz için; 8 – BORNEO , 2 – LOVE ME TENDER ve 4 – LAST SPEED önerebilirim.

4. KOŞU: 2000 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek olan 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-8 mücadelesinde; 4 – TEMELHAN , 2 – GUNPOWDER , 9 – ÇARÇIRA ve 5 – HOSLİ öncelikli olarak kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. Sürpriz için; 6 – İZMİRŞAHI ve 10 – SINEMIS geniş kuponlar da yer almalıdır.

5. KOŞU3 Yaşlı Arap atlarının ŞARTLI-3 koşusunda; 1 – AKIN AKIN alternatif banko diyebiliriz. En ciddi rakipleri ise; 5 – ALDERAMİN ve 2 – KUTUP olacağını düşünüyorum.

6. KOŞU: Altılının tabela ayağında; 1700 mt.’lik çim pistte 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-2 mücadelesi ekranlara gelecektir. Biraz sürpriz ve riskli bir banko olsa da 9 – MARSİLYA bu grupta birinciliğe uzanacağını düşünüyorum.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile İZMİR’de günü sonlandırmış olacağız. Günün son startında yine sürpriz bir isimi banko olarak önereceğim. Sevdiği jokeyi ile tekrar start alan 7 – I NEED A HERO yarışı kazanmaya en yakın isimdir. Yine bu jokeyi ile İZMİR’de bu mesafede birinciliğe uzanan isim olmuştu.

30 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 3 // 8 – 2 – 4
  2. AYAK: 6 – PRINCESS WESPORT // 1 // 8 – 2 – 4
  3. AYAK: 4 – 2 – 9 – 5 // 6 – 10
  4. AYAK: 1 – AKIN AKIN // 5 – 2
  5. AYAK: 9 – MARSİLYA (BANKO)
  6. AYAK: 7 – I NEED A HERO (BANKO)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

2 Yorum - "30 HAZİRAN 2016 – İZMİR ALTILISI"

Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
isa

temelhan ve ı need a hero ile 4lü ganyan oynayın bol şanslar herkese

musa

eline kalemine sağlık bol şans

wpDiscuz