30 ARALIK 2016 – KOCAELİ ALTILISI

30 Aralık CUMA günü Kocaeli'de 8 koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. Koşu ile saat: 18:00'da, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. 

30 ARALIK CUMA günü KOCAELİ hipodromu 8 koşulu gece programına ev sahipliği yapacaktır. 30 ARALIK 2016 (30.12.2016) Kocaeli at yarışı tahminlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 koşusu ile KOCAELİ'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesfeli kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 1 – BATMANASLANI ve 4 – ÇERMİ KHAN ikilisi birinciliğe yakın olarak gözüken isimler olduklarını belirtmek isterim.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN yarışı yine kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Bu koşu ile YEDİLİ GANYAN için ilk start verilecektir. 3 – THORIN kazanmasını beklediğim ilk safkan olarak riske gireceklere banko önerimdir. En ciddi rakibinin; 7 – WIND FLOWER (9 ile eküri) olacağını belirtmek isterim. 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz ALTILI GANYAN'ın ilk ayağında; 2 Yaşlı İngiliz safkanların katılacağı HANDİKAP-15 koşusu ekranlara gelecektir. Son koşusunu başarılı bulduğum 3 – BALYECİ SALİH bu defa potoya uzanmasını beklediğim ilk safkan olarak bir kenara çıkarıp, yazdım… Biliyorsunuz 1400 mt.'de JİMFED'in hemen arkasından ikincilik yaparak pistten ayrılmıştı. O yarışından bu yarışına 5 kg. indirime gidilmesi de koşuyu lehine çevirmesi için zemin hazırlamış durumda. Neyse fazla uzatmadan rakiplerine göz atalım; 4 – AD HOC , 9 – İLKERBEYLİ ve 1 – MEAN OF LIFE (6 ile eküri) hata affetmeyecek isimler olarak gözüküyor… Yine son koşusunda Türkiye'nin favorisini yıkma başarısı gösteren, altilim.net'in banko safkanı 5 – YAYLALI burada ciddi bir performans sergilemesi halinde güçlü rakiplerine diş geçirebilir. 7 – TİMSAL ve 10 – TOVİN ise takibe alınması gereken diğer isimlerdir.

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI OYUNU BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı Arap safkanların 1800 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 mücadelede ise; 7 – GÖRÜNTÜ (12 ile eküri) , 10 – GÜLDİKEN , 11 – AHUBALASI ve 1 – ANEMON FIVE rakiplerine göre birer adım önde olup, kazanmaya yakın safkanlardır. 3 – HALENAY , 5 – NEVVARE ve 6 – TUŞ KİLİDİ diğer şanslı olarak gördüğüm isimler olup geniş oyun kurgularında yer verilebilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-5 koşusu 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. 4 – ÇALIK ve 2 – SİVASLI MUSA kuponlara ayrımsız olarak yazılması gerektiğini düşünüyorum. 6 – BORBORE ise sürpriz yapmaya müsait zaten jokeyi bakımından da değerlendirilmesi gereken bir diğer isimdir.

6. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesi ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 7 – HENDEK PRENSİ'ni bu zorlu koşuda günün ilk bankosu olarak sizlere önermek istiyorum.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 yarışında ise; 4 – TEREX ve 9 – KARA ŞİMŞEK ikilisinden birincilik beliyorum… Sürpriz olursa; 3 – BARRERA ve 7 – DOLCE VITA devreye girebilirler.

8. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-16 koşusu ile günün son startı verilecektir. 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak koşuda; Son yarışındaki başarılı ikinciliği ile takibe aldığım 4 – AMAZING LOVE'dan bu defa birincilik bekiyorum. Günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

30 ARALIK 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 3 – BALYECİ SALİH // 4 – 9 – 1 – 5 // 7 – 10

2.AYAK: 7 – 10 – 11 – 1 // 3 – 5 – 6

3.AYAK: 4 – 2 // 6

4.AYAK: 7 – HENDEK PRENSİ (BANKO)

5.AYAK: 4 – 9 // 3 – 7

6.AYAK: 4 – AMAZING LOVE (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.