30 Ağustos Zafer Bayramın'da yarışseverlerimize ANKARA yarışlarında harçlık çıkarttırmayı başardık… Salı günü gerçekleştirilen ANKARA 75. YIL HİPODROM'unda 30 AĞUSTOS 2016 Salı günü altılı şablonumuz tutmuştur… 295 TL'lik ikramiyeyi sizlere ufak bir kupon ile 2 tek bankolu şablonumuzda başarılı bir şekilde yakalatmayı başardık… Daha büyük ikramiyeleri gönül ister kazandırmayı. Lakin bu oyunun bileni maalesef yoktur… Bizler de aldığımız ufak harçlıklar ile yeri geldiğinde büyük ikramiyeleri de kazandırmaya çalışıyoruz. Değerlendiren takipçilerimizi tebrik eder, bol şanslar dileriz… Nice büyük ikramiyeli altılıları, yedilileri yakalamaya diyelim…

30 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILI TAHMİNİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

Ekran Alıntısı

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.