30 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILISI

30 Ağustos SALI günü ANKARA'da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. Yedili Ganyan 2. Koşu ile saat: 15:00'da başlarken, 6'Lı Ganyan oyunu ise 3. Koşu saat: 15:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

SALI günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU'nda 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları 2. Koşu'da "M. ZEKİ TUNCA KOŞUSU" , 6. Koşu'da "SULTANSUYU KOŞUSU" ve 7. Koşu'da "YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU'dur." 30 Ağustos Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile ANKARA 75. Yıl Hipodromunda 1. Üçlü Ganyan oyunu ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta; 4 – LADY TULPAR ve 2 – MOTHERLAND ikilisinden birincilik bekliyorum. Rakip arayanlar ise; 1 – FLASHING GIRL ve 3 – DOĞA KRALİÇESİ'ne kuponlarında yer vermeyi unutmamalarını öneririm.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Günün ilk önemli yarışı olan "M. ZEKİ TUNCA KOŞUSU" ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 2 – ARIM bilinen kalitesi ve koruduğu formu ile yine günün ilk bankosu olmayı hakeden bir safkandır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu ANKARA'da başlayacaktır… 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu yarışta; Birbirlerine yakın dereceler ile bu mesafede başarılı yarışlar koşan safkanların bir arada olması işi biraz zorlaştırıyor olsa da 3 – ENRICOM ve 6 – LADY KRAKOW öncelikli olarak kuponlar da bulunması gereken safkanlardır. 1 – LEGA NORD , 8 – NURKO ve 5 – MAGFELLOW rakip olarak gördüğüm isimler olup geniş kuponlar da bulunmalıdır.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesinde; 1 – MATALON son ANKARA'daki 1900 mt.'lik çim pistte yapmış olduğu derece (1.57.39) yamana atılacak gibi değil… Bu safkanın ciddi rakipleri ise; 5 – TESLA , 3 – KHOR KALBA ve 4 – KIZILYILMAZ olacaktır.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-1 koşusu ile 9 safkan yarış hayatına 1200 mt.'lik kum pistte merhaba diyecektir… Ayaklarının düz basmasını temenni eder, sahiplerine de başarılar dileriz… 5 – RUNNER BULL ve 2 – CERASTES arasında geçeceğini düşündüğüm bu koşu her ihtimale açık olduğunu da unutmamak adına hatırlatmak isterim. 

6. KOŞU: "SULTANSUYU KOŞUSUile 4 Yaşlı Arap safkanların GR-2 mücadelesi ekranlara gelecektir. Bu önemli yarışta ise; 7 – SERHANTAY günün bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir.

7. KOŞU: "YENİMAHALLE BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSUise 2200 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. Bu yarışta; 3 Yaşlı İngilizlerin KV-8 mücadelesi ekranlara gelecektir. 3 – NURHANBEY etkili jokeyi ile potoya uzanacağını düşünüyor ve günün bir diğer bankosu olarak siz değerli takipçilerimize öneriyorum.

8. KOŞU: Ankara'da günün son ayağına geldiğimizde ise; 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesini izleyeceğiz. 3 – PARPALİ , 1 – BEYBARAN , 9 – İLGAR TAY ve 6 – BERATBEY ayrımsız olarak kuponlarınızda bulunmalıdır. 7 – DOMANİÇ sürpriz için değerlendirilebilir.

30 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 3 – 6 // 1 – 8 – 5
  2. AYAK: 1 – MATALON // 5 – 3 – 4
  3. AYAK: 5 – 2
  4. AYAK: 7 – SERHANTAY (BANKO)
  5. AYAK: 3 – NURHANBEY (BANKO)
  6. AYAK: 3 – 1 – 9 – 6 // 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.