3 TEMMUZ 2019 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ÇARŞAMBA günü yapılacak olan 8 koşulu at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı 3. Koşu ile saat 19:00’da ekranlara gelecektir…

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

3 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA (03.07.2019) İSTANBUL 34. Yarış gününde;koşulu program bulunmaktadır. İstanbul at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İstanbul altılı ganyan programının başlangıç ayağını oluşturan HANDİKAP-24/DHÖW mücadelesiyle VELİEFENDİ Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 2100 metrelik uzun mesafeli çim pistte yapılacak koşuda; 4 – UMUTLU , 5 – MOSKOVAATEŞİ ve 1 – REİSOĞLU‘nu kuponlara ayrımsız yazmanızı öneririz. 

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-1/DHÖ yarış ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 11 safkanın yarış hayatlarına merhaba diyecekleri koşuda; 1 – DUMANOĞLU , 2 – EJDERYÜREK , 3 – FEDAİ , 6 – ÖZÇEVİK ve 7 – SÖNMEZAY birinciliğin güçlü adayları olup kurgularınızda eşit şans tanımanızı önereceğimiz isimlerdir. 

5. KOŞU: 2100 metrelik çim pistte yapılacak FİKRET KAYA KOŞUSU KISA VADE-7/Dişi mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 ve Yukarı 8 İngiliz safkanın katılacağı bu yarışta; 1 – FLASHING GIRL ve 7 – FUNNY FAMILLIAR ikilisi fotoyu önde geçmesini beklediğimiz safkanlarıdır. 

6. KOŞU: PROF. RAİF DURAK KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW yarışında; 4 ve Yukarı 9 Arap safkanın 1400 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesi ile ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2 – ULUKIZ , 3 – KAZDAĞI (5 ile eküri) , 1 – PATRONİÇE , 6 – MONTEGO ve 7 – CANKURTBEY kazanması en muhtemel safkanlar olarak önplana çıkmaktadırlar. 

7. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-3/DHÖW koşusu ile birlikte tabela ayağının başlangıç startı verilecektir. Uygun grupta 2 – MEZİTHABER koruduğu formuyla günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimizdir.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin 1300 metrelik çim pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 yarış, günün son startını oluşturmaktadır. Yine koşularını beğendiğimiz 4 – KALKANDERELİ küçük kuponların alternatif teki olabilir… Rakip ise; 5 – NADAL geniş oyunlarda gözardı edilmemesi gerekir.

3 TEMMUZ 2019 – İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 4 – 5 – 1
  2. AYAK: 1 – 2 – 3 – 6 – 7
  3. AYAK: 1 – 7
  4. AYAK: 2 – 3 – 1 – 6 – 7
  5. AYAK: 2 – MEZİTHABER (BANKO)
  6. AYAK: 4 – KALKANDERELİ // 5
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.