3 ŞUBAT 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

15. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 3 ŞUBAT 2019 (03.02.2019) PAZAR günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı KISA VADE-6 yarış ile ŞİRİNYER’de günün ilk startı, ALTILI GANYAN oyununun başlangıç ayağı için verilecektir. 1400 metrelik kum pistte izleyeceğimiz mücadelede; 1 – AKYAZILI HAKAN ve 5 – HAVE A NICE TRIP ikilisi küçük kurgularda yeterli olacağını düşünüyoruz… Lakin geniş oyun yapanlar ise bu ayağı HEPSİ diyerek geçmeleri daha mantıklı olacaktır. 

 2. KOŞU : 4 ve Yukarı 10 Arap atının ŞARTLI-2/DHÖW koşusu ise BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Bu defa daha hazır gireceği mücadeleden birincilikle ayrılmasını beklediğimiz 2 – TUĞALP günün bankosu olarak kuponlara önereceğimiz safkandır.

 3. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1900 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesinde; 7 safkanın birincilik çekişmesini seyredeceğiz… Aynı zaman da DÖRTLÜ GANYAN oyunu da bu koşu ile başlayacaktır. Üst üste kazandığı yarışlar ile formunu geliştirmeye devam eden 1 – BABAUÇAN küçük kurgularda alternatif tek olarak sığınılabilecek liman konumundadır… En ciddi rakibi ise 2 – POMALİN (5 ile eküri) olarak gözükmektedir. 

 4. KOŞU 9 EYLÜL KOŞUSU AÇIK A-2 yarışta; 4 ve Yukarı 6 İngiliz atının 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri zorlu mücadele ekranlara gelecektir. ÜÇLÜ GANYAN oyununun da başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; Aynı rakipleriyle daha öncede bu mesafede start alan 1 – CAN DADAŞ kazanmayı başaran güçlü isim olmuştu… Yine burada ilk şans tanıdığımız CAN DADAŞ’a rakip yazmak isteyenler elbette ki 3 – KINOWA‘yı ihmal etmemeleri gerekir.

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında 1400 metrelik kum pist üzerinde ki tabela ayağında yapılacak HANDİKAP-16/DHÖW mücadeleye; 5 ve Yukarı 7 Arap atı katılacaktır. Koruduğu formu ile 2 – GOLDEN KING etkili pilotuyla kazanmaya bir adım daha yakın olan safkandır… Rakipleri ise; 1 – ESERALP ve 5 – ÜNLÜOĞLU geniş kuponlarda yer almasını önereceğimiz diğer şanslı isimlerdir. 

 6. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3/Dişi mücadelesiyle günün son startı verilecektir. 1400 metrelik kum pistte izleyeceğimiz 10 safkanın zorlu sınavında; 1 – ERENDIRA bu grubun üzerinde olduğunu zaten söylemeye gerek bile yok. Binicisi ile uyum sağlar ise bu yarışı kazanabilir.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

3 ŞUBAT 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 1 – 5 // HEPSİ
  2. AYAK: 2 – TUĞALP (BANKO)
  3. AYAK: 1 – BABAUÇAN // 2
  4. AYAK: 1 – CAN DADAŞ // 3
  5. AYAK: 2 – GOLDEN KING // 1 – 5
  6. AYAK: 1 – ERENDIRA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.