3 ŞUBAT 2017 – KOCAELİ ALTILISI

3 ŞUBAT 2017 CUMA günü 6 koşulu bir yarış programı olan KOCAELİ'de; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. altilim.net olarak Bol Şanslar Dilerim…

3 ŞUBAT CUMA günü KOCAELİ Hipodromunda 6 koşu ekranlara gelecektir. 3 ŞUBAT 2017 (03.02.2017) Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI UYGULAMASI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR…  4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi 1900 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. Zorlu bir koşu olacağı apaçık ortada… Zaten amaçta bu Yamaklar at biniyor ve hop günün ganyanı o koşuya kaydırılıyor. Tamam safkanlar kalite ama biniciler henüz yeni… Genel olarak baktığımda; 3 – BAŞKAYNAK ve 1 – AYNATINAZ kazanmasını beklediğim isimlerdir. Rakip olarak; 2 – AKKURT , 8 – SİBİRYALI ve 7 – NASUHOĞLU kuponlara eklenebilir. Bu ayağı ya iki safkan ile geçmeye çalışacağız ya da rakipleri de ekleyip ne gelirse şansımıza diyeceğiz.

2. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 yarışı ile KOCAELİ'de BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; Tabi bu koşuda hemen gözünüze çarpan; Son yarışında güzel bir ikincilik elde eden ve yine aynı binicisi ile piste çıkacak olan 4 – MEAN OF LIFE olacaktır. Lakin ben yinede S. ÖZEN'in bindiği safkanları tek atma taraftarı pek değilim. Genelde sürprize yoğunlaşıyormuş gibi his var içimde. Favori safkanları pek getirdiğini göremiyorum. Şimdi ben böyle yazıyorum koşu başlar ve kazanan MEAN OF LIFE olur o ayrı konu. Sadece benimkisi bir çeşit uyarı diyelim. Yoksa ilk çıkan safkan tabiki o, hatta küçük kuponların tek atmak için sığınabilecekleri bir liman. Lakin benim gibi jokeyleri takip edenler var ise eminim rakip ekleyeceklerdir. 2 – DEMİRGÜLLÜ , 1 – HENDEK PRENSESİ ve start arasından etkilenmez ise 5 – NEHİR CAN'ı ihmal etmeyin derim.

3. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 koşusu 1500 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. Sürprize açık bir yarış olduğunu düşündüğüm için hemde ağır gruplarda start almış olan 5 – KIZIMİREM'i burada riskli de olsa banko olarak önereceğim. Çok düşündüğüm bir koşu oldu. Ya tek atacaktım ya da doldurup geçecektim… Ama iyice inceleyip baktıktan sonra KIZIMİREM'in burada bültenlerin her ne kadar sonuncu safkanı olmuş olsa da başarılı bir yarış çıkaracağına inandım. Bakalım koşuda nasıl bir heyecan yaşatacak bizlere…

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile başlayacak olan ÜÇLÜ GANYAN oyunu ise 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacaktır. 2 – AUBERON ve 3 – BALYECİ SALİH ikilisi burada kuponlara ayrımsız olarak yazılmasını önereceğim isimlerdir.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. MAIDEN yarışı riske atmayalım; 5 – DEDE DORUK , 8 – ÖRÜMCEKBEY (2 ile eküri) , 3 – ÇETİNBABA ve 9 – RECEPCAN'ı yazıp rahat rahat tabela ayağını izlemeye çalışalım.

6. KOŞU: 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz günün son ayağında 4 ve Yukarı İngiliz atların KV-6 mücadelesi için start verilecektir. 2 – MAGRİB bu defa birinciliğe uzanmayı başaracağını düşündüğüm safkan olarak günün ikinci banko ismi önerimdir.

3 ŞUBAT 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 3 – 1 // 2 – 8 – 7

2.AYAK: 4 – MEAN OF LIFE // 2 – 1 – 5

3.AYAK: 5 – KIZIMİREM (BANKO)

4.AYAK: 2 – 3

5.AYAK: 5 – 8 – 3 – 9

6.AYAK: 2 – MAGRİB (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.