3 OCAK 2017 – ADANA ALTILISI

3 OCAK SALI günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

3 OCAK 2017 SALI gecesi ADANA'da 6 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı 4. Koşuda izleyeceğimiz "ADANA KOŞUSU" olacaktır. 3 OCAK 2017 (03.01.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)5 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile YEŞİLOBA Hipodromunda ALTILI GANYAN heyecanı başlayacaktır. 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 6 – LOKOMOTİF ve 5 – KATI SEMİH ikilisini ayrımsız olarak değerlendirmenizi öneririm. Bu ikilinin eksik koşması halinde 2 – DAŞTANBEY , 10 – YÜKSELİM ve 9 – TUNAHANBEY devreye girebilecek isimlerdir.

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 yarışı 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. BEŞLİ GANYAN'ın ilk ayağını oluşturan bu yarış aynı zamanda GÜNÜN GANYANI uygulamasının yapıldığı koşu olacaktır. 6 – AUF WIEDERSEHEN ve 3 – LEGENDARY QUEEN öncelikli olarak birinciliğin güçlü adaylarıdır. Rakip arayanlar ise; Halis KARATAŞ ile start alacak olan 7 – CUBA LIBRE başta olmak üzere; 1 – OFSAYT ve 9 – UNIVERSE kuponlarına ekleyebilirler. Sürpriz için 5 – SECRET MOUNTAIN takibe alınması gereken safkandır.

3. KOŞU: 1200 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz DÖRTLÜ GANYAN'ın başlangç koşusunda ise; 4 Yaşlı Dişi Arap safkanların ŞARTLI-2 koşuus ekranlara gelecektir. 4 – DİŞİ KURT ve 1 – BİLBİLAN ikilisi birinciliğe daha yakın safkanlardır. Rakip olarka ise; 6 – KARAGÜL değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılacak olan "ADANA KOŞUSU" ile 4 ve Yukarı Arap atların AÇIK GR-3 mücadelesini izleyeceğiz. İŞİN UCUNDA 110.000,00 TL var dostlar… Burada 4 – FİRİKYA ve 3 – ENDEREFE yazıp kuponu sağlama alabiliriz.

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-3 koşusu ALTILI'nın Tabela ayağını oluşturmaktadır. 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak bu koşuda; 7 – RUMET diyerek Halis KARATAŞ'a güvenmek istiyorum… Ne kadar doğru bilmiyorum ama burada bu safkan diğerlerine göre daha cazip bir banko olarak gözüktü… Yine de sizler iyice inceleyin daha sonra karar verin.

6. KOŞU: Günün son startı; 3 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi için verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 9 – MORTODELA günün bir diğer banko safkanı olarak sizlere önereceğim isimdir.

Herşey iyi hoş ve gönlünüzce olsun… Ama unutmayın burada biz çalıştıklarımızı sunuyoruz ve sizlerede sunmak için fırsat veriyoruz. Gözümüzden kaçan veya yanlış değerlendiğimiz isimler olabilir. Haliyle İNSANIZ bizlerde… Sizler yaptığınız değerlendirmeleri yorumlardan göndererek diğer yarışseverlerimizin görmesini sağlayabilirsiniz. Emin olun bu siteden faydalanan çok yarışseverler var… Takibinizde olan safkanları veya koşulardaki değerlendirmeye alacağınız bankoları bir şablon halinde gönderirseniz derli toplu daha iyi olur. Sadece 1 – 2 ayak için değil komple 6'lı tahmininizi yazı gönderebilirsiniz. Sonuçta burası ücretsiz at yarışı paylaşım platformu kimseye niye bunu yazmadın diye soran OLMAZ, OLAMAZ… Herkesin görüşüne açık sitemize katkı sağlayanlar dostlara teşekkürü bir borç bilirim. İyi oyunlar, bol şanslar…

3 OCAK 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 6 – 5 // 2 – 10 – 9

2. AYAK: 6 – 3 // 7 – 1 – 9 // 5

3. AYAK: 4 – 1 // 6

4. AYAK: 4 – 3

5. AYAK: 7 – RUMET (BANKO)

6. AYAK: 9 – MORTODELA (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.