Loading...

3 OCAK 2016 – İZMİR BY HİKO

3 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 01 OCAK 2016 PAZAR günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu saat:15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dileriz…

Nisbeten zayıf sayılabilecek bir program olsada bu gün tatlı sürprizlerle ve son ayakta gelebilecek bomba bir atla yüksek ikramiye verebilecek bir yarış programıyla karşı karşıyayız.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7 – MARSİLYA ve 6 – KÜPELİKIZ arasında geçmesini beklediğim bir yarış. Bu iki atın mücadelesine 3 – ÖZGESU ile 5 – ALAKIZ’DA katılabilir.

2. KOŞU: 3 – SARI MUSTAFAM başta olmak üzere 9 – ÇİMİNLİ, 7 – BÜYÜK AMED, 2 – RAPİDİSUMU yeterli olacaktır bu koşu için çok sürpriz arayanlar 1 – BORGATA yazabilirler.

3. KOŞU: Koşu tecrübesiyle 1 – BEST GUNNER günün favorilerinden biri olmaya aday isimdir bu koşuda rakibi 3 – GOLDEN SWORD olacaktır
dileyenler yazabilirler.

4. KOŞU: 1 – CANKARDEŞLER defalarca geçtiği bu rakipleri yine geçecektir binde bir ihtimal dahi olsa bence bu atı sadece 4 – ŞAHPAZLI geçebilir.

5. KOŞU: Bu koşu için yaptığı çalışmalarıyla göze batan 6 – FRENKLİ RÜZGARI ilk şanslı isimdir sürdirek bir favori olmaması nedeniyle diğer atlarında gelme şansı vardır bunlar sırasıyla : daha önce bu koşuda ikincilik yapmış olan 3 – MADİBA, 7 – YALPAGAN’DA ihmal edilmemelidir. Koşunun sürprizini ise usta jokeyi ile 5 – TAHİRİ’den bekliyorum.

6. KOŞU: Günün en zor koşusu. Sırasıyla 6 – FELEKSOR, 8 – HURRICANE FLY, 10 – NERUDA, 12 – UNCHAIN MY HEART yazılabilecek olan atlar ben koşunun bombasını ise 11 – ŞEKER EFE’den bekliyorum.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.