3 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 01 OCAK 2016 PAZAR günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu saat:15:00’de başlamaktadır. Bol Şanslar Dileriz…

Nisbeten zayıf sayılabilecek bir program olsada bu gün tatlı sürprizlerle ve son ayakta gelebilecek bomba bir atla yüksek ikramiye verebilecek bir yarış programıyla karşı karşıyayız.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 7 – MARSİLYA ve 6 – KÜPELİKIZ arasında geçmesini beklediğim bir yarış. Bu iki atın mücadelesine 3 – ÖZGESU ile 5 – ALAKIZ’DA katılabilir.

2. KOŞU: 3 – SARI MUSTAFAM başta olmak üzere 9 – ÇİMİNLİ, 7 – BÜYÜK AMED, 2 – RAPİDİSUMU yeterli olacaktır bu koşu için çok sürpriz arayanlar 1 – BORGATA yazabilirler.

3. KOŞU: Koşu tecrübesiyle 1 – BEST GUNNER günün favorilerinden biri olmaya aday isimdir bu koşuda rakibi 3 – GOLDEN SWORD olacaktır
dileyenler yazabilirler.

4. KOŞU: 1 – CANKARDEŞLER defalarca geçtiği bu rakipleri yine geçecektir binde bir ihtimal dahi olsa bence bu atı sadece 4 – ŞAHPAZLI geçebilir.

5. KOŞU: Bu koşu için yaptığı çalışmalarıyla göze batan 6 – FRENKLİ RÜZGARI ilk şanslı isimdir sürdirek bir favori olmaması nedeniyle diğer atlarında gelme şansı vardır bunlar sırasıyla : daha önce bu koşuda ikincilik yapmış olan 3 – MADİBA, 7 – YALPAGAN’DA ihmal edilmemelidir. Koşunun sürprizini ise usta jokeyi ile 5 – TAHİRİ’den bekliyorum.

6. KOŞU: Günün en zor koşusu. Sırasıyla 6 – FELEKSOR, 8 – HURRICANE FLY, 10 – NERUDA, 12 – UNCHAIN MY HEART yazılabilecek olan atlar ben koşunun bombasını ise 11 – ŞEKER EFE’den bekliyorum.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.