3 OCAK 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 3 OCAK 2016 PAZAR AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – ÖZGESU , 5 – ALAKIZ , 6 – KÜPELİKIZ (1 ile ekürü) , 7 – MARSİLYA ve 11 – SİMGESULTAN yazarak bu ayağı geçmek istiyorum.

2. KOŞU: 7 – BÜYÜK AMED günün bankosu olacaktır. Uzun mesafeli koşularda başarılı olarak adından söz ettiren BÜYÜK AMED bu grupta benim gözümde birinciliğe uzanacak ilk safkandır.

3. KOŞU: 1 – BEST GUNNER ilk önereceğim isimdir. Lakin rakip yazmak isteyen olursa; 3 – GOLDEN SWORD , 2 – FAIR MONT yazılmalıdır.

4. KOŞU: 1 – CANKARDEŞLER artık yıkmaya kimsenin eli gitmiyor… Ayakları düz bassın bu kalitede safkan birdaha gelirmi acaba tartışılır…

5. KOŞU: 7 – YALPAGAN ve 6 – FRENKLİ RÜZGARI arasında geçmesini beklediğim yarışta 3 – MADIBA en ciddi rakipleri olacaktır.

6. KOŞU: 10 – NERUDA , 6 – FELEKSOR , 8 – HURRICANE FLY , 12 – UNCHAIN MY HEART , 2 – CEMALETTİN BEY (1 ile ekürü) , 3 – ÇEVİK TAY ve 11 – ŞEKER EFE ile MAIDEN koşuya son verebiliriz.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.