3 OCAK 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI

ADANA 3 OCAK 2016 PAZAR günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 6’Lı Ganyan oyunu 1. Koşu saat:18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dileriz…

Sezon başındaki zayıf programlardan biri sadece son koşu biraz karışık gözüküyor 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 – CANPETEK ilk atım sıkı rakibi 3 – LADİN olur 6 – THE FLAMINGO ve 4 – PAN STAR tabelayı tamamlar.

2. KOŞU: Bu koşunun ilk dört atın dışına çıkacağını sanmıyorum sırasıyla 3 – FÜLANE (Tek tutuyorum) 9 – YAVUZ HATUN, 2 GÖRGÜNCAN, ve eküri koşan atlardan 1 – AŞK VE GÜL (Ekürisi 7 – ZİRVENİN KIZI)
diğer şanslı atlardır.

3. KOŞU: ATEŞ KUŞU, 1 – ÇELEBİ MAHMUT mücadelesine 4 – SELMET’de katılabilir 2 – EBU EMİR bombayı patlatabilir.

4. KOŞU: 6 – OĞLUM BERAT, 4 – TIME FEEL ve 2 – HOT CHOCOLATE sıralaması bekliyorum.

5. KOŞU: 1 – AKENETON’un bu guruba üstünlük sağlıyacağını düşünüyorum. fazla at yazmak isteyenlere 3 – CRİTİCAL SCORE, 9 – SİNCAP GÜL ve 8 – PRİZE FOR’u tavsiye ederim.

6. KOŞU: Zor bir koşu koşunun iki favorisi 9 – KARA BURAK, 13 – NUR HABER yazmakla birlikte 7 – İBOKAYA  6 – HERMES, 14 – YILMAZIM, 5 – ÇAĞLARKAN yazılabilecek atlardır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.