3 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 3 OCAK 2016 PAZAR AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – LADİN ve 2 – CANPETEK arasında geçmesini beklediğim yarışta rakip olarak; 4 – PAN STAR ve 6 – THE FLAMINGO önerebilirim. 

2. KOŞU: 1 – AŞK VE GÜL  (7 ile ekürü) , 2 – GÖRGÜNCAN ve 3 – FÜLANE öncelikli olarak kuponlara yazılmalı. Bu ayakta süprize imza atabilecek safkan ise; 10 – KUMSALGÜLÜ olabilir.

3. KOŞU: 5 – ATES KUSU etkili jokeyi ile birinciliğe rahat bir şekilde uzanacaktır. Günün bankosu olarak ATES KUSU kuponlara tek yazılabilir.

4. KOŞU: 2 – HOT CHOCOLATE küçük kuponlar için bir diğer banko olabilir. Rakipleri ise;  1 – ES ES RUNNER ve 6 – OĞLUM BERAT olacaktır. 

5. KOŞU: 8 – PRIZE FOR , 1 – AKENETON , 9 – SİNCAP GÜL ve 10 – İBRA bu ayak için yeterli olacaktır.

6. KOŞU: 9 – KARABURAK ve 13 – NURHABER arasında bir MAIDEN yarış olacağını düşünüyorum. Lakin bu iki safkanın bence artık MAIDEN’dan kurtulması gerekiyor. İkisi de kaliteli birer safkan. Ciddi rakip olabilecek safkanlar ise; 6 – HERMES , 4 – BOTANHAT ve 7 – İBOKAYA geniş kuponlarda bulunmalıdır.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.