Loading...

3 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

3 OCAK 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 3 OCAK 2016 PAZAR AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – LADİN ve 2 – CANPETEK arasında geçmesini beklediğim yarışta rakip olarak; 4 – PAN STAR ve 6 – THE FLAMINGO önerebilirim. 

2. KOŞU: 1 – AŞK VE GÜL  (7 ile ekürü) , 2 – GÖRGÜNCAN ve 3 – FÜLANE öncelikli olarak kuponlara yazılmalı. Bu ayakta süprize imza atabilecek safkan ise; 10 – KUMSALGÜLÜ olabilir.

3. KOŞU: 5 – ATES KUSU etkili jokeyi ile birinciliğe rahat bir şekilde uzanacaktır. Günün bankosu olarak ATES KUSU kuponlara tek yazılabilir.

4. KOŞU: 2 – HOT CHOCOLATE küçük kuponlar için bir diğer banko olabilir. Rakipleri ise;  1 – ES ES RUNNER ve 6 – OĞLUM BERAT olacaktır. 

5. KOŞU: 8 – PRIZE FOR , 1 – AKENETON , 9 – SİNCAP GÜL ve 10 – İBRA bu ayak için yeterli olacaktır.

6. KOŞU: 9 – KARABURAK ve 13 – NURHABER arasında bir MAIDEN yarış olacağını düşünüyorum. Lakin bu iki safkanın bence artık MAIDEN’dan kurtulması gerekiyor. İkisi de kaliteli birer safkan. Ciddi rakip olabilecek safkanlar ise; 6 – HERMES , 4 – BOTANHAT ve 7 – İBOKAYA geniş kuponlarda bulunmalıdır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.