3 NİSAN 2019 – BURSA ALTILISI

3 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA gününün ilk yarış yeri olan BURSA OSMANGAZİ Hipodromu‘nda 6 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Bursa 27. Yarış gününde; ALTILI GANYAN oyununun başlangıç startı 1. Koşu ile saat 15:30’da verilecektir. 3 NİSAN 2019 (03.04.2019) gerçekleştirilecek 6 koşulu Bursa at yarışı tahminimiz şöyledir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 mücadele ile BURSA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 9 safkanın katılacağı bu zorlu sınavda; 1 – GREAT ATTACK (3 ve 8 ile eküri) ve 5 – IRRSISTIBLE öncelikli olarak kazanmaya en yakın gördüğümüz isimlerdir… Rakip olarak; 2 – OVERDOSE , 4 – BABAYEGA ve 6 – ÖMER IN MY MIND geniş oyunlara eklenebilecek diğer şanslılardır.

2. KOŞU: 4 Yaşlı 8 Arap atının birincilik çekişmesini ekranlara getirecek ŞARTLI-4/DHÖW koşu ise BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik kum pistte yapılacak yarışta; Bu grubun üzerinde olan 3 – MEZİTHABER uyumlu binicisiyle bir kez daha kazanmaya en yakın safkan konumundadır… Son koşusunda yakın farkla arkasında kalan 1 – ALTINONUR ve formunu koruyan 2 – ASİLBAKİ ise geniş oyunlarda gözardı edilmemesi gereken diğer isimler olarak karşımıza çıkmaktadır. 

3. KOŞU: 1800 metrelik kum pistte seyredeceğimiz ŞARTLI-5/Dişi mücadele ile DÖRTLÜ GANYAN oyununun başlangıç startı verilecektir. 3 Yaşlı 5 İngiliz safkanın sahaya çıkacağı bu koşuda; 2 – KIZIM AZRA , 3 – MADAM ALYA ve 1 – GIALLO RAGAZZA ayrımsız bir şekilde kurgularınızda değerlendirmenizi önereceğimiz isimlerdir. 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KISA VADE-7/DHÖ koşusu ile ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2100 metrelik kum pistte yapılacak bu mücadelede; Form açısından rakiplerinin bir tık önünde olduğunu gördüğümüz 4 – SEMEND günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimizdir. 

5. KOŞU: BURSA’da tabela ayağına geldiğimizde ise; 1400 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-17 yarışı ile 4 ve Yukarı 8 İngiliz atının birincilik çekişmesini izleyeceğiz. Üst üste kazandığı yarışları ile her geçen gün formunu geliştiren 5 – INDIAN MOST günün bir diğer bankosu olarak şablonumuzda yer alacaktır. 

6. KOŞU: Bursa altılı ganyan programında günün son startını oluşturan HANDİKAP-14/DHÖW/Dişi mücadelesi 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte, 4 Yaşlı 12 Arap atının katılımı ile gerçekleştirilecektir. 1 – BAGÜRGÜZELİ ve 6 – İLKNAZ bu ayağın kapalısı olarak düşünülebilir… 

Sitemizde bu şablonun altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden, lütfen kendi oyununuzu atmayı unutmayınız. Biz şablonu ufak tuttuk, sizler de yanlarına tuttuğunuz atları ekleyin diye… 

3 NİSAN 2019 – BURSA ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 1 – 5 // 2 – 4 – 6

2. AYAK: 3 – MEZİTHABER // 1 – 2

3. AYAK: 2 – 3 – 1

4. AYAK: 4 – SEMEND (BANKO) 

5. AYAK: 5 – INDIAN MOST (BANKO) 

6. AYAK: 1 – 6

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.