3 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

3 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 3 NİSAN 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlarken, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Pazar İzmir altılı keyfinize ortak olmak için hazırladığım şablonu sunmadan bir iki kelam etmek istedim. Değerli yarışseverler malumunuz bu aralar neler olduğuna inanın bizler de anlam veremiyoruz. Sitemize gelen yoğun mesajlara karşılık bile veremeden üzülerek söylüyorum silmek zorunda kalıyoruz. Çünkü; Burası bir tahmin sitesi, bir isyan etme platformu değil. Sizlere de hak veriyorum. Bazı haksızlıklar ve üzücü durumlar karşısında ne yapacağınızı bilemeden bu ve bunun benzeri platformlarda mesajlar atıyorsunuz. Sonuna kadar sizlerin yanındayız. Sanmayın ki sizlere hak vermiyoruz, sanmayın ki yarışsever için elimizden geleni yapmıyoruz… HAYIR !! Aksine bizler de sizler gibi yarışsever olduğumuz için sizleri çok iyi anlıyor ve bu doğrultuda neler yapıp neler yapamayacağınıza karşı bilgilendirme mesajları atıyoruz. En büyük sorun yarışseverlerin büyük kuponlar hazırlayarak oyunun yönünü farklı yerlere çekmesidir. Bu iş büyük kupon ile olacak bir iş değildir. Bunu lütfen aklınızdan çıkarmayın. Siz ne kadar büyük yaparsanız, onlar o kadar mutlu olur. Ama küçük kuponda daha cesurca teklerinize güvenerek banko olarak yazabilirsiniz. Tıpkı bizim gibi… 

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili oynayacak yarışseverlere önerim 4 – VELİAHTIM olacaktır. Dileyen tuttuğu atları da yanına ekleyebilirler.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Araplar HANDİKAP-15 Dişilere ait bir koşu ile İZMİR’de altılı ganyana start veriliyor. 5 – TUMBUL YAPRAK , 4 – HAFİZEM ve 6 – UÇANHABER arasında geçebilecek bu koşuda süprizciler 1 – NEVVARE / 8 – DOĞANNEHİR ekürilerini yazabilirler.

3. KOŞU: Zorlu MAIDEN mücadelesinde önerebileceğim isimler; 7 – LADY ORORA , 11 – YAĞIZ KIZ , 5 – KIZIL GÜNEŞ ve 9 – POUR TOI arasından bakalım MAIDEN’a kim veda edecek. 

4. KOŞU: 10 – ZAMAN YOLCUSU günün bankosu olarak kuponlara yazılabilir.

5. KOŞU: Altılı ganyanın dördüncü ayağını oluşturan “DİKİLİ KOŞUSU” ile 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-7 mücadelesini seyredeceğiz. Burada; 5 – BADE HANIM ve 2 – YORKVILLE QUEEN ikilisinden birincilik bekliyorum. Lakin yarış içerisinde istenilen yeri bulamazsa bu iki safkan rakipleri; 3 – SAYDA ve 1 – LADY TIFFANY olabilir.

6. KOŞU: 1 – AJDAM burada MAIDEN’a veda etmesini beklediğim ve küçük kuponlara banko olarak yazılabilecek bir isimdir. Rakip olarak ise; 11 – SOLDANA ve 7 – ÖZDENİZKIZI hata kollayacak isimlerdir. MAIDEN mücadele olduğu için süprizi ise; 3 – BARBIE BABY ve 6 – NİGOŞUM yapabilir diyebilirim.

7. KOŞU: 3 – MADIBA günün bir diğer bankosu olarak yazılabilir. Yalnız burada 4 – SARI MUSTAFAM değişik bir yarış sergileyebilir görüşündeyim. 

 

3 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 4 – 6 // (1/8)
  2. AYAK: 7 – 11 – 5 – 9
  3. AYAK: 10 – ZAMAN YOLCUSU (BANKO)
  4. AYAK: 5 – 2 // 3 – 1
  5. AYAK: 1 – AJDAM // 11 – 7 // 3 – 6
  6. AYAK: 3 – MADIBA // 4

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

2 Yorum - "3 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
bahadır

2. ayak pour toı kale olur…. tabelada soldano ve barbıe baby arasında

Uğur

Right or wrong bu form da ideal banko