3 MAYIS 2018 – ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

3 Mayıs 2018 Perşembe günü ilk yarış yeri olan ANKARA 75. Yıl Hipodromu’nda 8 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

3 MAYIS 2018 PERŞEMBE ANKARA 11. Yarış gününde 8 koşu ile ekranlara gelecektir. 3 MAYIS 2018 (03.05.2018) ANKARA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI 2 Yaşlı İngilizlerin 900 metrelik çim pistte ki MAIDEN mücadele ile ANKARA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 7 safkanın birincilik çekişmesi vereceği bu yarışta; 1 – CARA VAGGIO ilk koşusunda ki başarılı performansını yinelerse kazanmaya en yakın gördüğüm isimdir… Eksik koşması halinde ise; 7 – MISS ECEM ve 2 – MAICON hata kollayacağını tahmin ediyorum.

 4. KOŞU : 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-3/DHÖW koşusu 1400 metrelik çim pistte gerçekleştirilecektir. BEŞLİ GANYAN’ın başlayacağı bu mücadelede; ANKARA pistinde 7 çim mücadelesinin 4’ünden birincilik ile ayrılan 2 – İNANLIM, binicisi yönünden de avantajlı konumdadır… U. TEMUR ile 6 koşuda 4 birincilik elde eden İNANLIM’ın 4 birinciliği de ANKARA çim pistindedir. Bütün bu veriler elde olduğuna göre günün bankosu yazmakta bir engel görmüyorum. Sevdiği pistte, anlaştığı jokeyiyle başarılar dilemek kalıyor.

 5. KOŞU 4 ve Yukarı 10 İngiliz safkanın HANDİKAP-16/Dişi yarışı ise 1900 metrelik çim pist üzerinde yapılacaktır. LUKUYANUS ANITI KOŞUSU günün önemli mücadelesi olup, DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. Yine burada bir çim pist canavarı olarak gördüğüm 5 – ONEANDONLY küçük kupon yapanların alternatif tek olarak değerlendirmesini önereceğim isimdir. Az bir start arası olsa da pek etkileneceğini düşünmüyorum. Rakip arayanlar; 4 – BLUE MOONLIGHT ve 2 – OCEAN SERAPH gözardı etmesinler derim.

 6. KOŞU : ANKARA GAZETECİLER CEMİYETİ KOŞUSU KISA VADE-6 mücadelesinde; 4 ve Yukarı 7 İngiliz atı start alacaktır. 1400 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; İçlerinde form durumu en iyi olan 2 – KIZILŞAHİN birinciliğe en yakın isim olup, rakibi ise çimi biraz eksik olsa da 1 – İLKAAN değerlendirilmeye alınabilir.

 7. KOŞU 3 Yaşlı İngiliz atların 1400 metrelik çim pist üzerindeki HANDİKAP-15 yarışı ALTILI’nın tabela ayağını ekranlara getirecektir. Tam sürprizlik bir ayak olarak görüyorum ve HEPSİ diyerek kenara çekiliyorum.

 8. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1600 metrelik çim pistte ki ŞARTLI-19/DHÖW koşusunda; 13 safkan birincilik mücadelesi verecektir. Biraz sürpriz olacak ama 4 – DORUBÖKÜ‘yü günün bir diğer bankosu olarak öneriyorum. Yarış hayatına 11.07.2017 tarihinde ANKARA’da 1200 metrelik çim pistte başlayan DORUBÖKÜ , 1.24.18’lik derecesi ile koşudan beşinci ayrılmıştı ve 4.85 ganyana koşmuştu. 9 ay aradan sonra 03.04.2018’de ADANA’ya götürülüp 1300 metrelik kum pistte start aldı ve yarışa gitmedi…. Koşuyu en geride sonuncu tamamladı. Şimdi ANKARA’ya dönüp, çim pistte tekrar start alıyor olması ve buranın iyi jokeylerinden M. BAYDAN ile piste çıkma avantajını da göz önünde bulunduruyorum. Favoriyi herkes tek verir amacımız yakaladığımız safkanları sizlere dikkat çekici özellikleri ile sunabilmektir. Gelir veya gelmez orası ayrı bir konu. Tutupta burada birinci, ikinci ve üçüncü safkanları sıralayıp yazsam eminim sizlere de pek bir faydası olmaz. Sitemizin amacı dışında olabileceğini düşündüğüm FAVORİ ve PLASE isimlerin yerine daha çok sürpriz yapmaya müsait safkanları yazmayı tercihliyorum. Favoriyi herkes yazıyor zaten, biz desekte demesekte… 

3 MAYIS 2018 – ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONU: banko altılı tahmini

  1. AYAK: 1 – CARA VAGGIO // 7 – 2
  2. AYAK: 2 – İNANLIM (BANKO)
  3. AYAK: 5 – ONEANDONLY // 4 – 2
  4. AYAK: 2 – KIZILŞAHİN // 1
  5. AYAK: HEPSİ
  6. AYAK: 4 – DORUBÖKÜ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.