3 MART 2020 – KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNİ

Kocaeli Kartepe Hipodromu‘nda 3 Mart 2020 Salı günü gerçekleştirilecek 7 koşulu at yarışı programında; Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağı 2. Koşu ile saat 19:00‘da ekranlara gelecektir. 3 Mart Cuma günü Kocaeli 18. Yarış günü için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesiyle ALTILI’nın başlangıç startı verilecektir. 1700 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 3 – BLACK POWER ve 8 – ÖMRÜM SU burada eşit şans tanımanız gereken safkanlar olarak gözükmektedirler. Rakip yazarak bu ayağı sağlama almak isteyen yarışseverler; 4 – KIZIL YAĞIZ , 2 – BABİŞKO ve 5 – OĞLUM KÜRŞAD‘ı gözardı etmesinler…

 3. KOŞU 4 ve Yukarı 11 Arap atın katılacağı HANDİKAP-16/DHÖW koşusu ile Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pistte yapılacak birincilik çekişmesinde; Koruduğu form durumu ile 4 – SAYGON birinciliğe en yakın gördüğümüz isim olup, küçük kuponlarda alternatif tek yazılabilir. Rakipleri olarak; 7 – ÖZBİLGİN (3 ile eküri) , 6 – YAZAĞASI ve 1 – SON OĞUL geniş oyunlarda değerlendirilebilir. 

 4. KOŞU : 4 ve Yukarı 8 İngiliz safkanın bir araya geleceği ŞARTLI-4 yarış ise, 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir… Aynı zamanda Dörtlü Ganyan oyunu da bu mücadele ile başlamış olacaktır. Uygun grupta, avantajlı kilosuyla 5 – STAR RUBY buradaki rakiplerini daha önce geçmesinden ötürü yine kazanncağını düşündüğümüz safkandır. 

 5. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların KISA VADE-7/DHÖ koşusu ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte yapılacak yarışta; Etkili pilotuyla 4 – GÜMÜŞKESEN günün bir diğer banko adayı olarak önereceğimiz safkandır. 

 6. KOŞU Tabela ayağına geldiğimizde ise; Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN koşu’yu izleyeceğiz. 1700 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda; 3 – CRAZY HEART , 8 – FATİHİN GÜLÜ ve 4 – DELİKANIM burada kazanması en muhtemel isimlerdir. 

 7. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin 1800 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16/Dişi yarışı ise, Altılı’nın son ayağını oluşturmaktadır. 3 – SAFİR KIZ , 5 – CORAL ROSE , 8 – WHITE WATER , 7 – DIVINE BEAUTY ve 2 – SINGLE CAR burada yeterli olacağını düşündüğümüz safkanlardır. 

 

3 MART 2020 – KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 3 – 8 // 4 – 2 – 5
  2. AYAK: 4 – SAYGON // 7 – 6 – 1
  3. AYAK: 5 – STAR RUBY (BANKO)
  4. AYAK: 4 – GÜMÜŞKESEN (BANKO)
  5. AYAK: 3 – 8 – 4
  6. AYAK: 3 – 5 – 8 – 7 – 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.