3 MART 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

Salı günü, ikinci yarış yeri olarak seyredeceğimiz ADANA YEŞİLOBA Hipodromu‘nda 8 koşulu altılı ganyan programı yer almaktadır. 3 Mart 2020 (03.03.2020) Adana at yarışı oyunu 3. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

Adana 27. Yarış günü programı için hazırladığımız 8 koşulu at yarışı tahminlerimiz ile altılı ganyan kurgularınızda yardımcı olmayı hedefliyoruz… Burada sunulan tahminlerin yanı sıra, sizlerin de hazırlamış olduğu tahminleri, kolay bir şekilde siteye gönderebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu yazımızın sonunda “Sizlerden Gelen Tahminler” bölümünde gerekli alanları doldurarak (lütfen geçerli mail adresinizle) ve her ayağı bir satıra gelecek şekilde yani alt alta yazıp yollarsanız (yan yana yazılan tahminler onaylanmaz), onaylayıp yayınlanmasını sağlarız… Bu sayede yarışseverlerin bir araya geldiği bu platformda herkesin takip ettiği safkanlar ve oynayacağı altılılar ortak bir noktada değerlendirilmiş olacaktır… Birinin gözünden kaçanı, diğeri yakalayıp paylaşabilir. Farklı tahminleri inceleyerek kendi altılı kurgunuzu yaratmanıza olanak sağlanacaktır.

 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı 10 Arap atının katılacağı HANDİKAP-16/DHÖ mücadelesiyle Adana’da Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışın karışık geçmeye en müsait koşulardan biri olduğunı düşündüğümüz için; 1 – BİLGİNKADİR , 2 – ASRASYAD , 3 – NEŞVAN , 4 – YURDAKUL , 9 – YANTAR ve 10 – POYRAZIM‘a kuponlarda eşit şans verilmesi taraftarıyız.

 4. KOŞU 4 ve Yukarı 11 İngiliz safkanın HANDİKAP-15/Dişi yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1500 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşuda; 3 – RENK FARKI , 5 – KARMA FELSEFESİ , 6 – ELOIN , 7 – KEDİM ve 8 – JESSAMINE yazılarak bu ayağı sağlama alabileceğinizi belirtmek isteriz.

 5. KOŞU 4 Yaşlı Arapların katılacağı 1300 metrelik kum pistte ki MAIDEN/DHÖW/Dişi yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. Son koşularını ölçü almadığımız 5 – DÜZENKAYA‘nın jokeyi idaresinde gerçekleştirdiği son galobunda ki başarısıyla bu defa birinciliğin güçlü adayı olarak öne çıktığını belirtmek isteriz… Yine eksik koşar ise; İzmir’den hazır bir şekilde Adana’ya getirilen 7 – GEREKÇELİ hata affetmeyeceğini düşündüğümüz ilk isimdir. 10 – UÇAN JET ve 9 – SER KUMRU‘yu sürpriz arayanlar gözardı etmesinler…

 6. KOŞU 5 ve Yukarı 7 Arap atın start alacağı, ŞARTLI-5/DHÖW mücadeleyle Üçlü Ganyan oyununun başlangıç ayağını izleyeceğiz. 1500 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek birincilik çekişmesinde; 3 – YÜKSELİM ve 7 – YOLDAŞ ikilisi burada eşit şans tanıyacağımız başlıca safkanlardır.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4 koşusu ise, Altılı’nın tabela ayağını oluşturmaktadır. Sevdiği pist ve mesafede 1 – BADARBUNGA‘yı günün ilk bankosu olarak öneririz.

 8. KOŞU 1300 metrelik kum pistte yapılacak olan ADANA yarışlarınn son startında ise; Program üzerinde yer alan günün bir sonra ki MAIDEN/DHÖW/Dişi mücadelesini seyredeceğiz… Başarılı form durumu ile 1 – BALÜZÜMLÜ‘yü günün bir diğer bankosu olarak önereceğiz. 

 

3 MART 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 – 9 – 10
  2. AYAK: 3 – 5 – 6 – 7 – 8
  3. AYAK: 5 – DÜZENKAYA // 7 // 10 – 9
  4. AYAK: 3 – 7
  5. AYAK: 1 – BADARBUNGA (BANKO)
  6. AYAK: 1 – BALÜZÜMLÜ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.