3 MART 2017 – İZMİR ALTILISI

3 MART 2017 CUMA günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 18:30‘da başlayacaktır. 

3 MART CUMA günü ŞİRİNYER Hipodromu’nda düzenlenecek 6 koşulu programında bütün yarışseverlerimize ve takipçilerimize bol şanslar dileriz… 3 MART 2017 (03.03.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. Günün ikinci programı olan İZMİR’de ALTILI GANYAN oyunu; 4 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımı ile 2100 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. HANDİKAP-16 mücadele olan bu koşuda; 6 – MISTER STORM ve 4 – FAST FLYING STAR ikilisinin öncelikli olarak birinciliğe yakın olduğunu düşünüyorum. Bu ikilinin en ciddi rakiplerini; 2 – WIN FOR ME ve 8 – THATS THE MOMENT olarak görüyorum. Malum günün ganyanı olabilecek sürpriz isim ise; 1 – NERUDA unutulmamalıdır.

2. KOŞU: 1600 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz 4 Yaşlı Arap atların MAIDEN koşusunda; 4 – DOST SALİM , 1 – ARAPAHO , 7 – ÖRÜMCEKBEY ve 2 – BEĞ AĞA yazarak kaçak bir oyun sergileyebiliriz. Burada sürpriz için; 11 – ALTIN İKLİM ve 10 – YARBEY geniş kuponlara eklenebilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 koşusu ile ŞİRİNYER Hipodromunda DÖRTLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek mücadelede; 2 – ALL I NEED günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

4. KOŞU: 1900 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecek olan ŞARTLI-5 yarışa; 5 ve Yukarı 5 Arap atı katılacaktır. 2 – SIRACA evet yine bir diğer banko gibi gözüküyor ama ben alternatif olarak şablona koyacağım… En ciddi rakibi olabileceğini düşündüğüm 1 – KIZILHAN‘ı da geniş kuponlara önereceğim. Bakarsınız SIRACA startta falan kalır, hani boştan yere yatmayalım demi… Bu gözler neler gördü neler… Yani bile bile bir safkanın startta bırakılmasına ve yarışseverin kaderiyle oynanmasına maalesef göz yumduk. Çok ağır AGF’ler nedense startta oturuyor veya kapaklar açılmıyor vay arkadaş… Nerde sizin bu start görevlileriniz ? Neden ön çalışma yapmıyor arkadaş ? İş işten geçtikten sonra sıkıntı yok. O gün millet bir güzel dökülüyor. Sonra o at tekrar koşuyor ve düzgün çıkış yaparak birinciliğe uzanıyor. Yapmayın bu insanların ahlarını almayın… Yarışsever bu oyunu KUMAR olarak değil EĞLENCE olarak oynuyor. YABANCI YARIŞLARDA STARTTA KALAN 1 TANE AT GÖREMEZKEN TÜRKİYE YARIŞLARINDA NEDEN SÜREKLİ ATLAR STARTTA KALIYOR ? OTURUP BUNU BİR GÜZEL ARAŞTIRIN…  

5. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin 1600 mt.’lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3 mücadelede; Üst gruplarda start almış olan 3 – KARADAMAR buradaki rakiplerini rahat tempoda geçebileceğini düşünüyorum.

6. KOŞU: 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 yarışı ise günün son ayağını belirleyecektir. 1400 mt.’lik kum pistte yapılacak yarışta; Ters bir sonuç çıkmasını bekliyorum… Mesafe dişilere ters olduğundan (genelde) koşunun favorisi ve pleasesi konumundaki dişileri eliyorum… Geriye kalan 6 – HORASANGÜNEŞİ , 7 – KORATEŞ (2 ile eküri) ve 4 – CANIM MİRA‘yı yazıp kenara çekilmeyi düşünüyorum. Lakin sürpriz içinde; 3 – BOZDAĞ EFESİ ve 8 – DİNÇBEY‘i unutmamanız gerektiğini belirteyim.

3 MART 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 6 – 4 // 2 – 8 // 1

2. AYAK: 4 – 1 – 7 – 2 // 11 – 10

3. AYAK: 2 – ALL I NEED (BANKO)

4. AYAK: 2 – SIRACA // 1

5. AYAK: 3 – KARADAMAR (BANKO)

6. AYAK: 6 – 7 – 4 // 3 – 8

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.