3 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 3 MART 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 14:30’da ekranlara gelirken, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Eskiden bizim tabirimiz ile boş koşu dediğimiz yedili ganyan çıkınca yedili ayağı diye kısaltmasını yaptığımız bu yarışta gözüme çarpan iki isimi sizlere belirtmek isterim. 1 – LADY TIFFANY ve 2 – SKYLANDER bu iki safkanın kuponlara yazılmasını öneririm.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar HANDİKAP 16 olan bu yarışta bakalım kimler ön plana çıkacak. Birkaç yarıştır tabelalar da yer alarak yarışlarını tamamlayan 1 – ZAFERİMOL en azından şimdi diş geçirebileceği safkanlar ile yarış almaktadır. Uzun süredir neden bu safkanın gelmediği dikkatlerden kaçmamıştır. Lakin koştuğu gruptaki atlar kendisinden üstün olduğu için istediği tempoyu kuramayıp yarışa adapte olamamıştır. Burada ona ciddi rakip olabilecek isim ise; 2 – HORASANGÜNEŞİ yine de dikkatlerden kaçmaması gerekir. Bu iki ismin bu ayak için yeterlidir düşüncesindeyim.

3. KOŞU: İzmir’de beşli ganyanı oluşturacak 3 YAŞLI İNGİLİZLERİN MAIDEN mücadelesinde sıralamam; 9 – POUR TOI , 11 – SOLDANA , 7 – LEVES ve 6 – LAST SPEED önerebileceğim ilk safkanlar olacaktır. Süpriz arayanlar ise; 3 – GÖNÜL AL ve 12 – VIVA LA VIDA değerlendirebilirler.

4. KOŞU: 1 – MY ROYAL SUN bu koşuda benim bankom olacaktır. 

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar KV6 olan bu yarış gerçekten çetin geçeceğe benziyor. 2100 mt. mesafelik bu koşu da ilk tuttuğum isim 4 – SAADIN ZAFERİ daha sonra 3 – DORABEY ve 1 – KAÇIN GELİYOR olacaktır. Geniş kuponlara önerim bu ayağı HEPSİ yazarak çay veya kahvelerini yudumlamalarıdır.

6. KOŞU: Bir diğer MAIDEN koşuyu altılının tabela ayağına yani beşinci ayağına koymuşlar… Şöyle bakıldığında sıralamada çıkan isimler; 1 – AKOYA PEARL ve 9 – ROHAN arasında geçecek bir yarış gibi. Rakipleri ise; 8 – PRINCESS SIRENA ve 11 – TROPICAL STORM yazılabilir.

7. KOŞU: 3 – HÜSEYİNBABA bir diğer bankom olacaktır.

 

3 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 2
  2. AYAK: 9 – 11 – 7 – 6   //   3 – 12
  3. AYAK: 1 – MY ROYAL SUN (BANKO)
  4. AYAK: 4 – SAADIN ZAFERİ   //   3 – 1
  5. AYAK: 1 – 9   //   8 – 11
  6. AYAK: 3 – HÜSEYİNBABA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.