3 KASIM 2018 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

60. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 3 KASIM 2018 (03.11.2018) Cumartesi günü 8 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)CENNET HARASI KOŞUSU KISA VADE-7/Dişi mücadelesiyle birlikte İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 2 Yaşlı İngilizlerin 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte ki birincilik çekişmesinde; 1.17.92’lik derecesi ile 1 – LADY ADİLE birinciliğe en yakın gördüğümüz safkan olup, günün de ilk bankosu olarak kuponlara önereceğimiz isimdir. 

 4. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1300 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-3/DHÖW yarışıyla birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – TUMBULBEYRUT yine burada formda safkanlardan bir tanesi… Anlaşılan o ki bugün ki İZMİR’i ilk ayak banko yazarak kurgulayacağız. 

 5. KOŞU 4 ve Yukarı 9 Arap safkanın katılacağı HANDİKAP-17/DHÖW koşu, 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu mücadelede; 2 – CEFAKEŞ , 5 – KÜÇÜK ERAY , 6 – ARBEDAŞ , 7 – CATCH MONEY ve son iki yarışında üst üste birinciliklere imza atan 8 – EFE YÜREK‘i yazıp, rahat bir koşu seyredebilirsiniz. 

 6. KOŞU 2 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-14 yarışı ise 1200 metrelik çim pistte ekranlara gelecektir… Aynı zaman da ŞİRİNYER’de ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlangıç koşusu olacaktır. 2 – BONANZA ve 5 – WONDERFULL ikilisinin çekişmesi fotoya kadar süreceğini düşünüyoruz. Bu safkanların eksik koşması halinde ise; Son yarışını ölçü almadığımız 1 – GÖRKEM ve yarış kollayan 4 – SAPPHO hata affetmeyecek diğer şanslılar olup, geniş kurgularda değerlendirilmelidir.

 7. KOŞU 3 Yaşlı Arap atların start alacağı 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ki ŞARTLI-4/DHÖ koşu ile tabela ayağını izleyeceğiz… 1 – AKDOĞAN , 6 – MAHMUT , 2 – ALPERENCAN , 4 – CAN HÜMEYRA ve ilk defa kum piste çıkacak olan 3 – AYDURU burada birlikte şans vereceğimiz safkanlardır. 

 8. KOŞU İzmir altılı ganyan programının son ayağını oluşturan ŞARTLI-4 yarışta; 3 ve Yukarı 16 İngiliz safkanın birincilik çekişmesi ekranlara gelecektir. 1400 metrelik çim pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 16 – DENİZCANIM normalde bu grubun atı değil ama bir hinlik düşünülmemiş ise rahat bir şekilde fotoyu önde geçmesini bekliyoruz. Küçük kuponlar risk alıp alternatif tek olarak değerlendirebilirler, geniş oyunlarda ise; 5 – GALLOPING LORD ve 7 – SÜPHAN‘ı ihmal etmemek lazım.

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

3 KASIM 2018 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 1 – LADY ADİLE (BANKO)
  2. AYAK: 1 – TUMBULBEYRUT (BANKO)
  3. AYAK: 2 – 5 – 6 – 7 – 8
  4. AYAK: 2 – 5 // 1 – 4
  5. AYAK: 1 – 6 – 2 – 4 – 3
  6. AYAK: 16 – DENİZCANIM // 5 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.